Дитячий садок

м.Ірпінь - м.Буча. Ліцензовані дитячі садочки з 08:00 до 19:00 з 4-разовим ХАРЧУВАННЯМ

Feature Image

НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК – ЦЕ

Затишна домашня атмосфера, що дозволяє дитині безболісно адаптуватися до незнайомого середовища і почуватися тут, як удома. Наш садочок забезпечений якісними дитячими іграшками, хорошими навчальними посібниками та різноманітними наочними матеріалами, оснащений зручними та екологічними меблями і усім необхідним для цікавого проведення часу й гармонійного розвитку дітей.

Записуйте дитину до нас, якщо шукаєте поєднання зручного режиму роботи садка і кваліфікованих та уважних педагогів. Відправляючи свою дитину до дитячого садочка “LimРoРо”, батьки можуть бути впевнені, що їхнє дитя знаходиться в комфортних умовах, отримує повноцінне здорове харчування, має все необхідне для: занять, що розвивають його знання, уміння та здібності; цікавих ігор та відпочинку.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Золоте правило дитячого садка LimРoРo – у кожній віковій групі до 15 діток. Це дозволяє вихователям приділити увагу кожній дитині і при цьому вибудувати ефективну роботу в групах.

Слід зауважити, що заняття в LimРoРo проводяться з підгрупою (8 осіб). Це оптимальна кількість дітей, за якої педагог протягом заняття може приділити увагу кожній дитині і відповідно проконтролювати процес отримання й засвоєння нових знань.

Під час вступу до нас ви заповнюєте анкету, в якій зазначаєте особливості характеру дитини, її переваги, улюблені ігри, їжу та інше. Це допомагає швидше знайти підхід навіть до найнепосидючішої дитини.

програма

Заняття садочку проводяться на основі програми “Дитина” з використанням інноваційних методів та підходів у навчанні та вихованні дітей.

Наші педагоги-вихователі є висококваліфікованими спеціалістами, які регулярно підвищують свій кваліфікаційний рівень семінарами, вебінарами та тренінгами. Ми прагнемо закласти надійний фундамент знань, розширити світогляд та розвинути творчі здібності для майбутніх досягнень кожної дитини.

В САДОЧКУ ДИТИНА НАВЧАЄТЬСЯ

 • спілкуватися з однолітками і дорослими
 • знаходити компроміси
 • відстоювати свої інтереси
 • брати до уваги думку інших
 • мислити творчо та креативно

Колектив
та БЕЗПЕКА

 • Колектив дитячого садока “LimРoРo” працює в сфері дошкільної освіти і розвитку вже більше 10 років. Наші вихователі – тільки з педагогічною освітою і досвідом роботи не менше двох років.

Ще одна перевага садка – досвідчений кваліфікований персонал. Адміністрація установи дуже уважно ставиться до підбирання кадрів, тому всі співробітники (вихователі, нянечки, кухарі) тут мають профільну освіту, досвід роботи і хорошу репутацію. Адже тільки залучаючи до роботи професіоналів, можна стати конкурентоспроможним і добитися успіху на цьому ринку послуг.

Слід зауважити, що заняття в LimРoРo проводяться з підгрупою (8 осіб). Це оптимальна кількість дітей, за якої педагог протягом заняття може приділити увагу кожній дитині і відповідно проконтролювати процес отримання й засвоєння нових знань.

Наш заклад оснащений пожежною сигналізацією, тривожною кнопкою та відеонаглядом. Вхід на територію садочка здійснюється за іменними магнітними картками. Забрати дитину, окрім батьків, можуть лише довірені особи батьків після попередження адміністрації дитсадка та пред’явлення посвідчення особи.

Розпорядок
та ЗАНЯТТЯ
В САДОЧКУ

Розпорядок:

 • 08:00-08:30

  Зустріч дітей

 • 08:30-09:00

  Сніданок

 • 09:00-11:15

  Підготовка до занять, заняття, самостійна діяльність за вибором дітей

 • 11:15-12:15

  Підготовка до прогулянки. Прогулянка

 • 12:15-13:00

  Підготовка до обіду. Обід

 • 13:00-15:00

  Підготовка до сну. Сон

 • 15:00-15:30

  Гімнастика пробудження

 • 15:30-16:00

  Підготовка до вечері, вечеря

 • 16:00-17:15

  Підготовка до занять, заняття, самостійна діяльність за вибором дітей

 • 17:15-17:45

  Підготовка до полуденку, полуденок

 • 17:45-19:00

  Прогулянка. Повернення дітей додому, бесіди вихователя з батьками

Режим дня може змінюватись залежно від віку дітей, погодних умов і пори року.

Заняття:

 1. Англійська мова - 5 разів на тиждень
 2. Ранній розвиток (2-3 роки) - 2 рази на тиждень
 3. Музична логоритміка - 2 рази на тиждень
 4. Хореографія - 2 рази на тиждень
 5. Творчість - 2 рази на тиждень
 6. Казкотерапія - 1 раз на тиждень
 7. Мастер-шеф / Творчий проект - 1 раз на тиждень
 8. Sand терапія - 1 рази на тиждень
 9. Конструювання - 1 раз на тиждень
 10. Тістотерапія - 1 раз на тиждень
 11. Математика (4-6 років) - 2 рази на тиждень
 12. Читання (4-6 років) - 2 рази на тиждень
 13. Графомоторика (4-6 років) - 1 раз на тиждень
 14. "Україна - моя Батьківщина" (4-6 років) - 1 раз на тиждень

англомовний
еко-садочок

В чому особливість нашого садочку у м.Буча?

Ми не лише запрошумоє вашу дитину в Еко-казку, але й поступово вчимо її спілкуватись англійською мовою в побуті. Що це таке? Окрім щоденних занять з англійської мови, всі режимні моменти педагоги озвучують англійською мовою: “Kids, let’s go to have your breakfast” («Дітки, пішли снідати»), “Open the door” («Відкрийте двері»), “First we’ll wash our hands with soup” («Спочатку помиємо руки з милом»), “Enjoy your meal” («Смачного!») та інше.

По понеділках проходить заняття англійської мови Music & Movement.
На них основна діяльність базується на чантах (з англ. chants – наспіви) – це повторювані ритмічні фрази, які зазвичай потрібно кричати або співати хором. Робота з чантами – цікавий спосіб діяльності, який служить вихованцям чудовим джерелом лексики, допомогає легко запам’ятовувати нові слова, покращує вимову та додає заняттям ритму й веселощів. Оскільки чанти зазвичай будуються навколо певних слів або структур, педагог використовує їх на уроках для повторення та вивчення нового матеріалу. Вони базуються на повторенні, за допомогою якого залучається права півкуля мозку, що відповідає за “музичний” інтелект. А використання різних інтелектів допомагає студентам розмовляти англійською “автоматично”.

По вівторкам, середам та четвергам проходять програмові заняття англійської, на яких дітки з 2-х років вчать кольори, рахунок, різні програмові теми (Domestic animals, Wild animals, Vegetables, Fruits, Shapes, Clothes, Christmas…), середньо-старша група кожен тиждень присвячує вивченню певної літери алфавіту.

По п’ятницях для ясельно-молодших діток проходять заняття Storytelling – демонстрація педагогом маленьких театральних сценок, інсценування казок за допомогою реквізиту англійською мовою, при перегляді та прослуховуванні яких дітки також вивчають лексику та граматику іноземної мови. В найпростіших казочках вихованці стають героями улюбленої історії, вчаться говорити та мислити англійською, навіть грати роль. Театр англійською – це один із сучасних методів ефективного та швидкого вивчення мови.
Для діток середньо-страшої групи в цей день проходить заняття Reading, на якому студенти створюють творчу поробку на ту літеру, яку вивчали протягом тижня, виконують Workbook та практикують навички читання.

Оскільки середній і старший дошкільний вік – найсприятливіший для закладання фундаментальних світоглядних понять, моральних цінностей, переконань у свідомості дитини, організації національно-патріотичного виховання, в нашому садочку проходять заняття з патріотичного виховання «Україна – моя Батьківщина», на яких ми знайомимось з історією рідного краю, життям і побутом народу України; виховуємо любов до рідного краю (до рідного дому, сім’ї, дитячого садка, міста); формуємо духовно-моральні взаємини між людьми; виховуємо шану та любов до культурного спадку свого народу та сучасного мистецтва; формуємо толерантне ставлення до представників інших народів, культур і традицій, до однолітків, батьків, сусідів, інших людей; виховуємо у дітках кращі риси української ментальності – працелюбність, свободу, справедливість, доброту, чесність, бережне ставлення до природи; формуємо мовленнєву культуру. Особливість та найулюбленіше в цих заняттях для діток – кожен урок починається з виконання Гімну України.
Тематичні блоки цієї програми – «Моя Україна», «Природа України», «Культура України», «Традиції народів України», «Музичне мистецтво України», «Славні сини та дочки України. Видатні українці минулого», «Славні сини та дочки України. Видатні українці сучасності».

 

Тому ми навчимо вашу малечу:
 1. Економити папір для збереження дерев і можливість його вторинної переробки
 2. Правильно сортувати сміття
 3. Ощадливо використовувати ресурси та разом з дорослими відносити можливі відходи до пунктів прийому вторсировини.
 4. Економити електроенергію, воду, тепло.
 5. Що їсти корисно, а що шкідливо?
 6. Де мешкають вітаміни та мінерали?
 7. Правилам дорожнього руху та інше.
Також реалізуємо міні-проекти в ігровій формі:
 1. Виготовляємо і розвішуємо годівнички
 2. Садимо дерева, кущі, квіти та доглядаємо за ними

"Еко-казка" для найменших — це унікальний метод виховання дітей раннього віку. Ученими доведено, що через емоційну взаємодію з образами діти засвоюють певні знання й уявлення, виробляють конкретні судження, формулюють особистісні умовисновки.

Українські педагоги Софія Русова та Василь Сухомлинський високо оцінювали роль казок у вихованні та розвитку особистості дитини. Сучасні автори Л. Бірюк, А. Богуш, Л. Таллер, Л. Фесенко вивчали можливості використання казок у процесі розвитку мовлення дітей. Логопеди Є. Сизова, Т. Шуйська використовували казки в роботі з дітьми.
Психологи О. Запорожець, К. Крутій, Н. Маковецька висвітлювали можливості використання казки з метою впливу на психічну сферу особистості дошкільника.

На цих заняттях ми використовуємо метод «Придумай казку – це авторські казки, які будуть вигадані та нафантазовані самими дітьми. Діти будуть не лише придумувати, а й малювати свої власні історії.

Також біля нашого садочку є лісова галявина, куди ми ходимо на фруктові пікніки, досліджуємо рослинний світ та влаштовуємо фестивалі фарб Холі.