Feature Image

Середня група 4-5
років

Дітки пізнають навколишній світ винятково через власний досвід, їм не притаманні різні абстрактні поняття. Тому, щоб дитина добре засвоїла новий лексичний матеріал, його потрібно подати через захопливі образи. У нашому садочку це зазвичай подається у вигляді казки, в якій діти беруть участь самі, стаючи її героями. Наші винахідливі педагоги намагаються задіяти всі групи дитячої пам’яті, основну увагу приділяючи моторній, спираючись, так би мовити, на фізичні дії. Для цього використовуються рухливі ігри, драматизація, прикладна творчість.

Зазвичай діти добре сприймають матеріал, представлений в ритмічній формі. Так, до кожної тижневої теми розучуються нові віршики та пісеньки, адже до цього віку фонематичний слух вже добре сформований і діти з легкістю запам’ятовують і відтворюють будь-які пісні, вірші і навіть ритмічні ігри. Все це робить заняття в нашому дитячому садочку “LimРoРo” веселими, активними і напрочуд пізнавальними.

На особливу увагу заслуговує унікальна програма з підготовки дітей до школи, яка стартує з чотирирічного віку.

Адже саме для наших дітей ми розробили власну програму навчання. Вона не тільки задовольняє вимогам державних стандартів дошкільної освіти, а й орієнтована на спеціалізовані школи з високим рівнем вимог до знань дошкільнят. Даний курс навчає дітей не тільки азів: рахувати, читати і писати, а й розвиває логічну мову, мислення, пам’ять, увагу.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Досвідчені викладачі в “LimPoPo” використовують результативну, а головне – цікаву методику вивчення англійської мови, яка грунтується на принципах комунікативного навчання, коли дитина, вивчаючи іноземну мову, оволодіває нею як засобом для спілкування. Викладачі створюють у дитини тільки позитивний психологічний настрій на іноземну мову. Способом створення такого настрою є гра. Заняття проходять у вигляді цікавого казкового дійства, веселої гри, інсценівок, кумедних конкурсів (віршів, діалогів, невеликих постановок). На заняттях діти співають, танцюють і розповідають вірші англійською мовою. Це сприяє не тільки легкому і швидкому запам’ятовуванню нових виразів і слів, а й великим бажанням дітей приходити на заняття ще і ще.

Малюки в цьому віці ширше знайомляться з заданими темами, самі складають невеликі речення, діалоги, описують предмети, погоду, настрій тощо.

Так, за кожною з тем діти вчать не менше 10 слів і виразів. Отже, протягом року діти розширюють свій словниковий запас по таких темах, як «Домашні тварини», «Дикі тварини. Тварини лісу», «Овочі. Фрукти», «Кольори», «Геометричні фігури», «Місяць, дні тижня, пори року, мій день», «Емоції», «Цифри», «Сім’я», «Протилежності», «Моє місто», «Прийменники», «Професії», «Квіти», «Частини тіла», «Погода», «Транспорт», «Музичні інструменти», «Комахи», «Іграшки» та інші. Таким чином, словниковий запас у кінці року налічує 200-250 слів.

Проте заняття в середній групі в жодному разі не є менш цікавими, ніж у молодших дітей. У цьому віці додаються ще й настільні ігри, в які діти теж грають англійською, розучування й декламування чималих за розміром віршів, постановка сценок, діалогів.

Після обіду діти в дитячому садочку зазвичай займаються спортом. Також відбуваються заняття в різних гуртках, як наприклад, ейдетика і конструювання. Велика увага приділяється також розвитку соціально-емоційного інтелекту. А ще, крім усього названого, дітям надається вільний час, де вони граються самостійно. Діти з чотирирічного віку можуть почати заняття з логопедом, якщо виникне така потреба. Заняття можуть проходити як індивідуально, так і в маленьких групах.