Feature Image

Ясельна група 2-3
роки

Дво-трирічним малюкам на тривалий час відірватися від мам ще емоційно складно. Тому саме для них вихователі приватного садочку “Лімпопо” разом із професійним психологом і методистом розробили власну програму адаптації дітей раннього віку в нашому закладі. Будьте певні – ваш малюк легко і швидко звикне до нового незнайомого місця. А ви тим часом можете абсолютно спокійно йти на роботу або за покупками, або в інших, не менш важливих справах. І не турбуватися про безпеку, здоров’я і психічний стан вашої крихітки.

Центральною ланкою нашої навчальної програми є комплексні розвиваючі заняття, творчі заняття й англійська мова. Ретельно продумана і грамотно складена структура кожного заняття, де чергуються різноманітні види діяльності, сприяє тому, що дітям весь час цікаво і впродовж уроку вони навіть не встигають втомитися.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Раннє вивчення іноземної мови є невід’ємною частиною розвитку дитини. В майбутньому це допоможе уникнути мовного бар’єру.

На наших заняттях з англійської мови ваш малюк зануриться в іншомовне середовище і почне стрімко поглинати іноземну мову як свою рідну. Адже, як ви знаєте, всі діти народжуються білінгвами і чудово орієнтуються одночасно в двох і більше мовах.

Програма нашого дитячого садочку являє собою гру, в якій іноземна мова постійно у дитини на слуху. В результаті формується правильна вимова, швидко розвивається артикуляційний апарат.

Досвідчені педагоги вміло перетворюють будь-яке заняття на цікаву й пізнавальну гру, тому навчання йде з задоволенням, гарантуючи швидкий і високий результат.

Малюки в цьому віці знайомляться з багатьма цікавими темами, як-то «Домашні тварини», «Дикі тварини. Тварини лісу», «Овочі. Фрукти», «Кольори», «Емоції», «Цифри», «Частини тіла», «Погода», «Транспорт», «Музичні інструменти», «Комахи», «Іграшки» та інші.

Отже, за навчальний рік діти ясельної групи вивчають близько 50-70 слів активної лексики (тієї, що використовується повсякчас) і близько 100 слів пасивної лексики (яку вони розуміють, але ще не використовують).

Заняття з англійської в такому ранньому віці всебічно розвивають дитину. У неї розвивається увага, спостережливість, кмітливість, поліпшується пам’ять. До того ж, заняття в нашому клубі проходять у формі гри у вільній атмосфері. Тому ваш малюк не тільки оволодіє основами англійської мови, а й полюбить її.

Діткам у нас дуже комфортно, вони пізнають навколишній світ, наслідуючи і граючи. Вони співають, малюють, багато рухаються, граються, а заняття з англійської мови включають у себе всі ці види діяльності.

Також велика увага приділяється розвитку у дітей сенсорних здібностей, крупної і дрібної моторики. Ми надаємо дітлахам можливість самим усе дослідити й спробувати на дотик. Використовуємо пальчикові фарби та іграшки з натуральних матеріалів.