Feature Image

Молодша група 3-4
роки

3 роки – найкращий вік для початку відвідування дитячого садка. Для безболісної адаптації дитини ми пропонуємо два варіанти: перший – залишити малюка в садочку до обіду (тобто на півдня), другий – на цілий день.

Велика увага в нашому дитячому садку приділяється заняттям з загального розвитку, де основний упор робиться на сенсорний розвиток дітей. Ми даємо кожній дитині можливість самій вивчити світ навколо, пробуючи все на дотик. Для цього ми використовуємо натуральні пальчикові фарби, іграшки виключно з натуральних матеріалів, а також в ігровій формі ознайомлюємо дітей з різними властивостями предметів, такими як форма, колір, розмір і т. ін. Пальчикова гімнастика, яка проводиться на заняттях, допомагає тренувати дрібну моторику рук, тим самим розвиваючи і готуючи мовний апарат дитини до вимови слів.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Заняття з англійської мови, що проводяться 5 разів на тиждень, забезпечують повне занурення дітей в англомовне середовище, в той же час зберігаючи простір для розвитку рідної мови.

Метою навчання англійської мови в “LimРoРo” є вивчення не тільки граматики, а й розмовної англійської, щоб надалі дитина могла спокійно реагувати на почуту іноземну мову і зуміла підтримати розмову, а не просто знала й вимовляла окремі слова чи слово-сполучення.

Кожне заняття емоційно забарвлене, і до кожного підбираються пісеньки, віршики, загадки, рифмування і навіть розвиваючі відео по темі. На заняттях ми працюємо над вимовою (скоромовки, казки, вірші), пов’язуємо теми з життям (невеликі інсценівки, діалоги), розвиваємо пам’ять (вивчаємо слова, вирази, розучуємо пісні, рухливі танці).

Малюки в цьому віці розширюють словниковий запас, набутий у ясельній групі. Так, по кожній з тем діти вчать до 10 слів.

Протягом року діти в дитячому садочку розширюють запас слів по таких темах, як: «Дикі тварини. Тварини лісу», «Домашні тварини», «Кольори», «Овочі. Фрукти», «Сім’я», «Емоції», «Цифри», «Моє місто», «Протилежності», «Прийменники», «Квіти», «Професії», «Погода», «Частини тіла», «Комахи», «Транспорт», «Музичні інструменти», «Іграшки» та інші. Таким чином, запас слів у кінці року налічує близько 100-150 слів.

Творчі заняття в нашому садку розділені на теми по тижнях. Для кожної теми педагоги готують пізнавальне заняття для загального ознайомлення. Дітки у нас дуже багато працюють руками: і ліплять, і малюють, і роблять різні аплікації. Це потрібно, щоб задіяти всі групи дитячої пам’яті, в тому числі моторну. А ще до кожної окремої теми діти розучують пісеньки й віршики.

Друга половина дня присвячується конструюванню, ейдетиці і спортивним заняттям. Крім того, велика увага приділяється соціально-емоційному розвиткові інтелекту. У нашому садку для дітей виділяється багато часу для вільної гри у супроводі досвідченого педагога.