Feature Image

Старша група 5-6
років

Часом саме в 5-6-річному віці до дітей приходить любов до навчання. Вони вже знають усі правила дитячого садочку, чудово ладять з однолітками, досить самостійні і, що важливо, готові допомагати діткам, молодшим за себе.

У старшій групі дошкільнята вже добре засвоїли багато лексичних тем, але все ж таки найголовнішим завданням в садочку “Лімпопо” є розвиток розмовної мови. Для цього ми хочемо, щоб діти: – скрізь і в усьому задіяли свій словниковий запас;
– відповідали на питання не кількома словами, а повноцінними реченнями;
– вміли ставити питання і використовували в них різноманітні граматичні моделі;
– активно брали участь в різноманітних імпровізаціях і постановках дитячого театру.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

На заняттях з англійської мови обов’язково проводяться рухливі ігри і різні ритмічні вправи. Крім того, хлопці та дівчатка отримують безліч задачок на розвиток уваги, логіки, пам’яті, а також на повторення нової лексики.

Саме в старшій групі, тобто у віці 5-6 років, у дітей остаточно формуються рухові і мовні навички, інтенсивно розвивається логічне мислення. Тому саме в цьому віці діти шукають постійного спілкування з дорослими і намагаються висловлювати свої думки більш обгрунтовано і осмислено, спілкуючись зі старшими на одному рівні. Цю потребу якраз і прагнуть задовольнити педагоги садка LimPoPo. На наших заняттях створені умови, за яких спілкування між педагогом і дітьми, а також між самими учнями проходить максимально англійською мовою. Ми проводимо командні ігри, розігруємо різні ситуації (наприклад, як запитати у перехожого дорогу, звернутися до продавця, попросити про допомогу і багато іншого) та історії, де кожній дитині відведено свою роль. Крім того, діти вже починають читати англійською і вчаться використовувати прості граматичні конструкції.

У цьому віці діти вже знають 300-350 виразів і слів англійською, що допомагає їм вільно спілкуватися на будь-які теми, що хвилюють наших улюблених малюків.

Пам’ятайте: якщо діти вивчають іноземну мову ще в дитсадковому віці, в майбутньому вони матимуть величезну перевагу. Не докладаючи особливих зусиль, вони вже отримали знання, у них сформоване позитивне ставлення до вивчення іноземних мов, і вони готові до подальшого навчання, маючи об’ємну й систематизовану базу знань.

Велика увага приділяється підготовці п’яти- і шестирічок до школи. Діти розвивають мовлення, знайомляться з навколишнім світом, вивчають математику. Крім цього, в нашому розкладі є ще й спортивні заняття, творчі заняття, музика, конструювання, ейдетика, «я у світі», етика і естетика. Всі ці заняття допомагають всебічно розвинути малюків і серйозно готують їх до вступу в школу.