Завершення навчального року в дитячому садочку м.Буча

описание картинки

Впродовж 2018/2019 навчального року педагогічний колектив творчо підходив до роботи з дітьми, використовуючи педагогічний досвід закордонних систем навчання і виховання дітей дошкільного віку. Пишаємось досвідом, який перейняли з Англії та Фінляндії Словатчини й успішно реалізували в наших програмах.
Ми втілюємо самий прогресивний підхід в дошкільній освіті Reggio Emilia.

У дітей від народження сотні способів висловлюватися, пізнавати світ і створювати. Завдання дорослого – не відібрати можливості говорити цими різними мовами.
• Величезна кількість способів заявити про себе – ми маємо на увазі музику, танці, театр, поезію, малюнки, експерименти та багато іншого. Наше завдання – запропонувати багато можливостей для пізнання цього світу та себе .
• Неповторність дитини. Ми приділяємо увагу кожній малечі, не порівнюючи її зі всіма. Таким чином ми розкриваємо всі сильні сторони кожного і даємо можливість відчути свої можливості в цьому світі.

В нашому дошкільному закладі працює 10 педагогів: 1 завідувач, 2 педагога англійської мови, 5 вихователів, 1 помічник вихователя, 1 музичний керівник, 1 хореограф. В 2018/2019 навчальному році продовжує роботу закрита група в фейсбук, створена для батьків. В групі розміщується інформація по заняттям, прогулянкам та різним активностям.
Наш колектив тісно взаємодіє з батьками влаштовуючи спільні тематичні ранки та свята. В нас одна спільна мета – щасливі та здорові діти! За 2 роки роботи, діти були задіяні в 19-ти святах та в багатьох тематичних вечірках. 2 рази в рік дітки від 4-6 років показують вистави англійською мовою.

Англійська мова для діток є преорітетними заняттями в нашому садку. Щоденні інтенсивні заняття в ігровій формі з яскравим наочним матеріалом дають чудовий результат. Починаючи з 2-років дітки вже засвоюють прості лексичні одиниці. Англійська мова ділиться на такі заняття: theatre and cinema, team work activities, dance and move etc.
На базі нашого закладу проводяться футбольні заняття для малечі. Також, 2 рази в рік дітки їздять на пізнавальні екскурсію .

Влітку, команда Лімпопо організовує Summer Camp для діток 4-5років. Програма табору розроблена таким чином, що діти не лише веселяться але й повторюють пройдений матеріал. Англійська 4 рази на тиждень по тематиці табору.