Школа з вивчення архітектури та дизайну в м.Ірпінь

описание картинки

5 переваг школи “LimPoPo”
1)Навчаємо учнів 1-7 класів. LimPoPo School відкрила свої двері у далекому 2016 році в статусі  початкової школи. Зараз ми маємо вже 6-й клас. Кожного року ми розширюємось та додаємо новий клас.
2)Працюємо за ліцензією від Міністерства освіти та науки України. Ми підібрали колектив, який відповідає всім критеріям та стандартам МОН, а наша плідна співпраця дає гарні результати, які вимірюються знаннями учнів. Після закінчення навчання дитина отримує свідоцтво загальнодержавного зразка.
3)Ґрунтовно вивчаємо архітектуру та дизайн вже з 5-го класу. Архітектура – це унікальне мистецтво, яке охоплює в собі безліч наук та креативу. Саме тому ми обрали та успішно реалізували цю дисципліну для  вивчення у нашій школі. За допомогою практичних завдань та проєктів, школярі покращили свої знання з основних предметів, адже вони широко використовуються в архітектурі. Також велику увагу приділяємо вивченню дизайну, саме ці заняття допомагають учням розвинути креативність та нестандартне мислення, щоб з легкістю реалізовувати свої найсміливіші задуми.
4)Велика кількість гуртків на вибір. Учні знаходяться у школі з 8:00 до 19:30, тому дуже важливо ефективно спланувати їх дозвілля. На базі нашої школи існують гуртки: фінансова грамотність, англійська мова, дизайн, хореографія, інформатика, атлетика, театральне мистецтво.
5)Домашні завдання виконуються у школі та під наглядом вчителя. Це допомагає ефективно освоїти вивчений матеріал, та відпочити батькам.
Адреса школи: м.Ірпінь, вул.Пушкінська 62-г.
Більше про «LimPoPo School»: 097-015-30-43