Пам’ятка для батьків

описание картинки

У нас заведено дотримуватися деяких правил. Ці умови нескладні для виконання і допоможуть нам з Вами швидше знайти спільну мову і мінімізувати конфлікти.
1. Режим роботи наших закладів з 7.30 ранку до 19.30 вечора, 5 днів на тиждень, вихідні – субота, неділя. У святкові дні, встановлені Урядом, ми не працюємо.
2. Приймання дітей здійснюється з 7.30 до 8.30. Своєчасний прихід – необхідна умова правильної організації освітньо-виховного процесу.
3. Просимо Вас не заходити до приміщення закладу. Зранку передавайте дитину медсестрі / вихователю / адміністратору «з рук – в руки», після проведеного температурного скринінгу. Якщо Ви прийшли забрати дитину додому, подзвоніть, будь ласка, в домофон, Вам її виведуть.
4. Час після 19:30 оплачується додатково. За першу годину запізнення вартість становить 150 грн, кожна наступна година – 200 грн. Завчасно попередьте чергового вихователя про Ваше можливе спізнення телефоном.
5. Якщо ви привели дитину після початку заняття, будь ласка, передайте дитину вільному вихователю або вчителю.
6. Не запізнюйтесь на сніданок, о 9:00 починаються заняття і столова зачиняється. Якщо Ви привели дитину після 9:00, погодуйте її, будь ласка, вдома.
7. О 9:00 проводиться розрахунок харчування на поточний день. Якщо Ви плануєте прийти ближче до обіду, попередьте нас про це, будь ласка, за робочим номером телефону або viber!
8. Якщо Ви плануєте бути відсутніми, будь ласка, попередьте про це – ми повинні знати причину Вашої відсутності. У випадку запланованої відсутності (відпочинок / поїздка / позапланові вихідні) напишіть, будь ласка, заяву.
9. Перед приходом після тривалої відсутності попередьте нас про ваш прихід за день.
10. Педагоги готові розмовляти з Вами про Вашу дитину вранці до 9:00 і ввечері після 17:30, а також в обідній час з 13:00 до 15:00, в інший час педагог зобов’язаний працювати з групою дітей і відволікати його не можна.
11. Ми приділяємо велику увагу питанню безпеки життя і здоров’я Вашої дитини, з чого слідують ще кілька пунктів:
– Приводить і забирає дитину ТІЛЬКИ батьки, і (або) довірена особа при наявності заяви від батьків і ксерокопії паспорта. Якщо у кого-небудь з родичів можуть бути встановлені обмеження для спілкування з дитиною, необхідно поставити до відома адміністрацію і написати заяву із зазначенням причини.
– Неповнолітні забирати дитину з садка не мають права.
12. Якщо Ваша дитина страждає встановленими алергічними реакціями (харчові продукти, квіткові рослини, пилок, шерсть, медикаменти, укуси комах і т.д.), ОБОВ’ЯЗКОВО обговоріть це з нашою медсестрою і вихователем Вашої групи. В реєстраційному листі дитини також вкажіть цей факт з детальним описом.
13. Вихователі не несуть відповідальність за прикраси (ланцюжки, хрестики, сережки і т.п.) одягнені на дитину.
14. Давати дитині з собою ласощі (торти / тістечка / екзотичні фрукти / жуйки / чупа-чупси тощо) не можна. Нехай це діти жують дома під Вашим наглядом.
15. У групі дітям не дозволяється бити й ображати один одного, брати без дозволу особисті речі, псувати та ламати результати праці інших дітей. Дітям не дозволяється “давати здачі”, так само як і нападати один на одного. Ця вимога продиктована міркуваннями безпеки кожної дитини.
16. Вносити оплату за відвідування нашого закладу необхідно до 30-го числа поточного місяця. При виникненні непересічної ситуації поставте адміністрацію до відома. Адекватно реагуйте на питання про своєчасно не внесеної оплати.
17. Просимо дотримуватися норм і правил етичної поведінки стосовно співробітників Дитячого садку, вихованців та їх батьків (законних представників), спірні конфліктні ситуації вирішувати за відсутності дітей і інших батьків.
18. В особливих випадках (некерованість поведінки дитини, небезпека загрози життю і здоров’я інших дітей) адміністрація дитячого садка залишає за собою право рекомендувати батькам дитини відвідування невролога, рекомендувати батькам проходження ПМПК. (Психолого-медико-педагогічна консультація).