Літній табір м.Ірпінь / LimPoPo Camp 2021

описание картинки
Чудові новини для любителів літнього відпочинку! В останній день весни стартує “LimPoPo Camp 2021💫
Тематика цьогорічного табору – Наукові ТВ-Шоу. Ми підготували 6 унікальних змін за мотивами самих відомих наукових серіалів з усього світу. Підсумком кожної зміни стане створення власного шоу, яке продемонструє набуті знання під час кемпу.
 РОЗКЛАД ЗМІН:
1) 31.05-11.06 – Як це працює? Кожного дня ми користуємося купою предметів, які допомагають нам в побуті та роблять життя комфортним. У вас ніколи не виникало питання, як ці предмети виготовляються? У нас є план, як дізнатися відповідь на це запитання: ☀️ Відвідаємо декілька підприємств. ☀️ Створимо власний товар чи послугу. Пройдемо весь етап від ідеї до реалізації.
2) 14.06-25.06 – Руйнівники міфів. Всі ми знаємо багато різних легенд та міфів, але не завжди можемо їх перевірити, тож саме ця зміна для любителів відкриттів і експериментів, адже ми будемо:
☀️ Експериментувати. ☀️ Досліджувати цікаві факти. ☀️ Відвідувати музеї. ☀️ Спростовувати або підтверджувати міфи.
3) 28.06-09.07 – У світі тварин. Більшість людей не уявляє свого життя без домашніх улюбленців, але що ми про них знаємо? Як вони жили без людей? Чи можемо ми приручити диких тварин? Відповіді будемо знаходити: ☀️ Відвідаємо ветеринарну клініку. ☀️ Проведемо день домашніх тварин. ☀️ Організуємо благодійний ярмарок, щоб зібрати кошти для притулку.
4) 12.07-23.07 – Всесвіт. Як утворилася наша планета? Чи самі ми в космосі? Що приховує Марс?
Багато питань і мало відповідає, мабуть, така загадковість викликає інтерес у кожного. Спробуємо знайти декілька відповідей, адже маємо пару ідей: ☀️ Спробуємо відправити послання в космос. ☀️ Змайструємо ракету.
5) 26.07-06.08 – Одіссея Жака Кусто. Мабуть не існує людей, які не мріють про тепле море чи океан, де можна безтурботно проводити час та відпочивати. Але ми так мало знаємо про таємниці, які приховуються під водою. Спробуємо доповнити свої знання за допомогою: ☀️ Водних обливашок. ☀️ Різноманітних експериментів. ☀️ Тематичної екскурсіїї.
6) 09.08-20.08 – Чудеса інженерії. Сьогодні вже нікого не здивуєш багатоповерхівкою, великим мостом чи незвичною будівлею. Але як втілити в життя свої задуми? Які потрібні знання для реалізації сміливих проєктів? В LimPoPo знають відповіді на ці питання, тому ми підготували: ☀️ Зустріч з архітектором та інженером. ☀️ Похід на будівництво. ☀️ Побудуємо макет свого проєкту.
Чекаємо на дітей готових до пригод віком 6-12 років.
Вартість: 6000 грн/зміна з харчуванням.
Адреса: м.Ірпінь, вул.Пушкінська 62-г.
❗️УВАГА! До 1-го травня вартість путівки становить: 5000 грн/зміна❗️
Вивчай та створюй з “LimPoPo Camp”👌