LIMPOPO SCHOOL – ОСВІТНІЙ ФЛАГМАН ПРИІРПІННЯ

описание картинки

Світ змінюється шаленими темпами, кожного дня ми спостерігаємо за новими відкриттями та викликами. Важливо не загубитися в безмежному потоці нової інформації, знань і трендів, щоб  бути ефективними та успішними у своїй сфері. Тому в далекому 2015 році, створюючи “LimPoPo School” ми взяли за правило, завжди розвиватись, використовувати ефективні методики викладання та запроваджувати предмети, які потрібні в сучасному суспільстві. Наша школа стала флагманом приватної освіти в Ірпінському регіоні, адже ми перша приватна школа в м.Ірпінь, цим фактом дуже пишаємось і хочемо більш детально розповісти про наші цінності та становлення закладу.
ЦІННОСТІ:
Державні школи не повною мірою виправдовують очікування більшості батьків. Тому було вирішено створити заклад, який змінить уяву про шкільну освіту. В першу чергу ми виділили ряд цінностей, які успішно використовуємо:
1) Кожен учень особистість зі своїми потребами та баченням світу!
Всі люди мають свою індивідуальність, харизму і важливо з  самого дитинства розкрити ці якості. Тому, наші учні беруть активну участь в житті школи, а можливостей для цього безліч, кожного місяця на базі школи організовується велика кількість заходів (благодійні ярмарки, вистави, відвідування виробничих практик і.т.п). Кожен школяр має право вносити пропозиціЇ для покращення навчального процесу, які активно розглядаються та реалізовуються нашим колективом. Також, в школі існує своє самоурядування, всі діти обіймають певні посади де демонструють набуті вміння та навички.
2) Школярі мають почувати себе комфортно та реалізовувати свої таланти;
Учні проводять велику частину свого життя в школі, адже ми працюємо з 8:00 до 19:30 тому день має бути використаний ефективно. Методисти побудували розпорядок з урахуванням всіх потреб з великою кількістю додаткових гуртків на вибір, прогулянками та вивченням домашніх завдань.
3) Школа має задовольняти потреби, не тільки учнів, а й батьків.
Відправляючи дітей до приватної школи батьки сподіваються, що дитина отримує якісну освіту та буде в безпеці. Батьки хочуть проводити час з дітьми не за вивченням уроків, а за спільними справами, прогулянками….  Ми докладаємо максимум зусиль, щоб виправдати очікування. За 8 років існування ми напрацювали безліч ефективних інструментів, які допомагають досягти поставлених цілей.
4) Жодних телефонів та гаджетів;
Без сумніву, що гаджети корисна річ, але вона має бути в міру. Наша школа вільна від гаджетів, адже вони заважають навчальному процесу та вільному спілкуванню дітей. Для термінових дзвінків, учні можуть скористатись шкільним телефоном. А для навчання все необхідне можна знайти в школі.
5) Колектив – це механізм, який працює злагоджено, розуміє поставленні цілі та отримує задоволення від своїх результатів.
 Кожен член нашого колективу розділяє та розуміє цінності, які ми пропагуємо. Це основа для вдалої співпраці.  Всі вчителі мають спеціальну освіту та педагогічний стаж. Регулярні відвідування тематичних семінарів, конференцій – це золоте правило нашої школи, адже ми завжди в пошуку цікавого.
ЛІЦЕНЗІЯ:
Отримання ліцензії від МОН УКРАЇНИ являється своєрідним показником якості. Адже, ми завжди проходимо безліч перевірок, які мотивують та завжди тримають в формі.
ЗАКОРДОННИЙ ДОСВІД
Розпочати свій шлях в сфері освіти ми вирішили з вивчення успішних кейсів, які ефективно працюють в інших державах. Фінляндія стала першою країною, до якої ми відправились з робочим візитом за перейняттям досвіду. Саме там запозичили та  першими в місті реалізували в “LimPoPo School”  уроки фінансової грамотності, відвідування виробничих практик ( тут діти заробляють своїми руками перші гроші і усвідомлюють їх цінність) та ночівлі у школі. Потім була Британія, яка вразила своїм підходом до виховання, де кожен учень особистість, а головний девіз, що дитина має спробувати все ( побавитись в багнюці, побігати босоніж, набити гулю, обмалювати стіну і.т.п). Досить багато нового ми запозичили і в одній із самих старих шкіл Англії “Саммергілл”, головна її ідея полягає у тому, що «школа має підлаштовуватися під дитину», а не навпаки.
НАШІ НОВОВВЕДЕННЯ
Асамблея – Кожного тижня ми збираємо всіх учнів для відкритого обговорення нагальних питань, підбиття підсумків тижня, та планів на майбутнє.
Шкільні олімпіади – Впродовж 4 років ми являємось організаторами міських олімпіад з математики, англійської мови, української мови. Доречі, наші учні завжди демонструють високі результати.
Батьківський день – Ми маємо гарну традицію, збирати наших учнів та їх батьків для відпочинку та розваг. Важливо бути на одній хвилі, адже ми одна команда та робимо спільну справу.
Благодійний ярмарок – Ми привчаємо учнів бути завжди людяними та допомагати нужденним. Тож декілька разів на рік організовуємо благодійні ярмарки. Дітлахи роблять різноманітні поробки, приносять речі, якими не користуються та продають, а виручені гроші передають до притулків і.т.п
Івенти влаштовані школярами – В рамках курсу “Фінансова грамотність” учні самі організовують свята для батьків. Кожен клас має бюджет, який вони самостійно планують та освоюють. Розважальну программу, костюми, частування – школярі готують самостійно, але під пильним наглядом свого вчителя.
Екскурсії до інших міст – Починаючи з  2го класу наші учні подорожують Україною. На декілька днів ми відправляємось в подорож, де проводимо пізнавальні екскурсії, прогулянки і.т.п. Згадуючи нашу подорож в Львів, поринаємо в теплі спогади:)
P.S карантин трішки нам псує плани, але після його закінчення ми все надолужимо.
Старшокласники проводять уроки – Розвивати впевненість в собі та використовувати здобуті знання важливо, тому учні 5-6 класів, час від часу проводять уроки для своїх менших товаришів. Приємно спостерігати, як всі відповідально підходять до своїх обов’язків.
День домашніх тварин – Всі ми чекаємо травня, адже можна буде принести свого домашнього улюбленця та продемонструвати його всій школі. Мабуть найулюбленіший захід учнів.
Вибори президента / запрошення політика – Нещодавно в нашій школі пройшли вибори, де було обрано уряд. Кожен кандидат мав свою программу розвитку школи та проводив активну виборчу кампанію. Також ми запрошували політиків, які давали практичні поради нашим кандидатам . Це був супер досвід!
Блогерство – В цьому році ми ввели курс “Блогер”. Сучасним дітям дуже цікава ця тема, адже за допомогою соціальних мереж вони можуть себе проявити. Ми запрошуємо гостей/блогерів, щоб вони поділилися своїми секретами успіху.
Випуски новин – За всіма новинами нашої школи, Ви можете слідкувати на YouTube каналі. До речі, всі сюжети школярі знімають самостійно!
https://youtu.be/9NUG7Dx5uEI
Резиденція Санта Клауса – Також, пишаємось своєю резиденцією, ми вирішили відійти від звичного святкування з хороводами та віршами. Завітаючи на наше свято Ви на декілька годин зануритесь в атмосферу казки, де кожен  кабінет-пригода в якій ти герой. Тут має побувати кожен, чекаємо в наступному році!
ПРИМІЩЕННЯ
Навчання проходить в сучасній будівлі, з просторими кабінетами та панорамними вікнами. Для комфортного перебування дітей ми використовуємо зручні меблі, а стіни оздобленні за допомогою дизайнера, щоб знаходитись в школі було в радість. Всі кабінети облаштовані інтерактивним обладнанням. Маємо свій кінотеатр, медкабінет, комп’ютерний клас, спортзал, роздягальню. В кожного учня є своя шафа, де зберігаються особисті речі, підручники та необхідні для навчання матеріали. Територія обладна альтанками та спортивними знаряддями. За безпеку відповідає тривожна кнопка, пропускна система та відеоспостереження. Школа знаходиться поруч з лісовою зоною та парком, тож регулярні прогулянки в нас взяті за правило.
3D-тур: https://limpopo-club.kiev.ua/3d-tury/
РОЗПОРЯДОК ДНЯ:
8:00 – 8:45 – Збір
8:45 – 9:00 – Сніданок
9:00 – 12:45 – Уроки
12:45 – 13:00 – Обід
13:00 – 14:00 – Обов’язкова прогулянка на вулиці
14:00 – 15:30 – Вивчення домашнього завдання
15:30 – 17:45 – Додаткові гуртки на вибір
17:45 – 18:00 – Вечеря
18:00 – 19:30 –  Вільний час, можна пограти в настільні ігри, відпочити або поспілкуватися з друзями.
Вибір школи важливий крок для кожної родини! Завітайте до нас та переконайтесь, що ми кращі в своїй справі!
м.Ірпінь, вул.Пушкінська 62-г
тел: 097-015-30-43
Набір на 2021/2022 навчальний рік розпочато.