LimPoPo Camp – Денний табір для дітей 6-12 років

описание картинки

« Інформаційні джерела»
ТЕМАТИКА ЗМІН:
03.06 – 14.06 – Бібліотека.
Люди почали читати мовчки тільки в 4 столітті нашої ери. До цього людство завжди читало вголос.
18.06 – 27.06 – Література і преса( photo fashion).
Чи знаєте ви, що підписавшись на газету New York Times на цілий рік, ви станете «щасливим» власником 236 кг макулатури?…
01.07 – 12.07 – Кінематограф (cinema fest).
В середньому, дохід від продажу супутніх товарів до фільму в п’ять разів більший, ніж прибуток від кінопрокату.
15.07 – 26.07 – Телебачення та радіо.
Перша телетрансляція в Україні відбулася 1 лютого 1939 року в Києві і перший ефір тривав всього 40 хвилин.
29.07 – 09.08 – Інтернет.
Назва Wi-Fi нічого не означає, вона була придумана творцем з того, що римується зі словом Hi-Fi.
12.08 – 23.08 – Цифрове покоління ( Devise and Gadget).
Метання мобільних телефонів є популярним видом спорту у Фінляндії, Бельгії та деяких інших країнах. На чемпіонаті світу з цієї дисципліни, який відбувся у 2014 році, був встановлений новий світовий рекорд — 110,42 метра.
Нам відомо ще багато фактів, але поділимось ними тільки влітку.


«Хто володіє інформацією – той володіє світом», – все більше цей вислів цитується сьогодні. Наші методисти створили цікаву програму для дітей віком 6-12 років. Вона навчить аналізувати шалений потік інформації, яким наповнене наше життя. Впродовж всього літа ми розглянемо всі інформаційні інструменти, навчимося створювати контент. Кожен учасник програми спробує себе в ролі ведучого, актора, репортера чи журналіста.

СТРУКТУРА ЗМІНИ:
– Різноманітні заходи: тематичні дискотеки, танцювальні батли, фестивалі та ярмарки, спортивні змагання і багато іншого. Постановки всіх дійств продумані таким чином, щоб всі діти без винятку брали активну участь від створення (задумка сценарію, репетиції) до фінального концерту (для всіх дітей знайдеться своя роль).
– Ігри: на створення команди, на згуртування колективу, на виявлення лідерських здібностей, бізнес-тренінги і ще багато всього цікавого. Невід’ємною частиною активних ігор є настільні ігри. Всю зміну працюватиме секція настільних ігор, в перервах між заходами і в тиху годину хлопці та дівчата без проблем зможуть себе зайняти.
– Екскурсії: на кожній зміні запланована одна виїзна екскурсія (яка тісно переплітається з тематикою зміни).
– Англійська мова: в кожну зміну входять шість занять англійської мови. Кожне заняття буде проходити в “дусі” зміни. На занятті діти будуть співати, обговорювати, а також підготують міні-спектакль, і все це англійською мовою.
– Творчі майстер-класи: щодня дітлахи матимуть можливість проявити свої творчі нахили в різноманітних майстер-класах. Діти працюватимуть із кольоровою сіллю, робитимуть чудові аплікації з різними матеріалами: пластиліном, тістом, пластиком, бісером, тканиною, нитками тощо. Отож, діти неабияк розвинуть свої творчі здібності. Всі вироби діти зможуть забрати додому, на згадку про чудово проведений час в таборі.


УВАГА! Кількість місць обмежена, встигніть забронювати путівку:
тел: 097-015-30-43.
м.Ірпінь, вул.Пушкінська, 62-Г.