Курс “Підготовка до школи” в LimPoPo School

описание картинки
Цільова програма освоєння навичок, необхідних для вступу і успішного навчання в школі. Програма спрямована на освоєння базових навичок: читання, письмо, рахунок, іноземна мова (англійська). Застосовуються інтерактивні техніки навчання, прийоми на ефективне запам’ятовування відтворення, індивідуальний підхід до вибору розвивальних технік. По завершенню навчального циклу – тестування сформованості навичок і психологічної готовності до навчання. На наших заняттях дітки вчаться читати, готують руку до письма, опановують всі математичні навички. Ми також приділяємо увагу розвитку мислення, логіки, пам’яті, уваги і мовлення. Комплексний підхід у підготовці до школи забезпечує не тільки легке проходження тестування, а й прищеплює любов до навчання і дає можливість з легкістю навчатися в першому класі.
 
В курс програми підготовки включені такі предмети:
Математика На заняттях ми знайомимось з поняттями кількість, число і цифра. Працюємо з поняттями «більше», «менше», «дорівнює», «додати», «відняти». Розглядаємо склад числа. Вчимося розв’язувати приклади, складати задачі. Учні навчаються рахувати в межах 20. Оволодіваємо вмінням визначати час за годинником, знайомимося з основами геометрії та вимірювання.
 Українська мова Заняття спрямовані на знайомство з буквами, звуками. Робимо звуковий аналіз слова, виділяємо наголос та кількість складів. Вчимося читати та переказувати тексти, задавати питання до тексту, описувати картинки.
Розвиток дрібної моторики ” каліграфія” Заняття включає в себе цікаві завдання на розвиток дрібної моторики та підготовки руки до письма. Навчаємо правильно сидіти, тримати та вправно володіти ручкою/олівцем. Також заняття розвивають уважність, навчають виконувати завдання за зразком, що є важливою навичкою у школі.
Англійська мова Заняття англійскою мовою проходять із курсом Family and Friends (OXFORD), який забезпечує комплексну підготовку до школи. Завдяки різноманітності навчальних, інтерактивних і мультимедійних компонентів Family and Friends (OXFORD), робить вивчення англійської мови неймовірно ефективним і захоплюючим! Завдяки комплексній методиці діти навчаються говорити англійською, можуть розказати про себе, розповідати історії за темами занять.
 
Розклад занять: Навчаємось грамоті + Математика і логіка, English. Вівторок і четвер – з 10:00 до 12:00. Вік дітей: 5-7 років. Вартість абонементу 1100 грн. Контактна інформація: м.Ірпінь, вул.Пушкінська 62-г. тел:097-015-30-43