5 причин, щоб зупинити Ваш вибір на садочку «LimPoPo»

описание картинки

1. Ліцензований дошкільний заклад зі зручним місцем розташування.
Наш заклад надає освітні послуги згідно з ліцензією від міністерства освіти, та розташований в тихому мікрорайоні у відносному віддалені від активного міста. Неподалік від нас мальовничий ліс та красивий, сучасний парк в який ми ходимо на прогулянки.

2. Концепція освіти та виховання.
Плекаємо в наших дітей любов до України і розмовляємо мелодійною українською мовою. Наші вихователі фахівці в педагогіці і психології дітей різного віку. Цілий рік наші вихователі та завідувач відвідують різноманітні семінари та вебінари «Ейдетика» , «Інклюзивна освіта :умови для всіх» , «Музика для малюків» , «Ігри на знайомство» «Англійська для дошкільнят» і т.д) та підвищують свою кваліфікацію. Йдучи в ногу з сучасним світом, вихователі на заняттях використовують інформаційні технології, та новинки в ігрових технологіях, наприклад світловий стіл. Починаючи з ясельної групи вихованці вивчають англійську мову. Використовуємо сучасні методики і свою програму для усіх занять, що дає змогу поглиблено вивчати поданий матеріал. Всі заняття в нашому садочку проходять у формі гри – доступні для розуміння і засвоєння інформації дітьми різного віку.

3. Інфраструктура дитячого садочку.
Приміщення нашого дитячого садочка відмінно обладнане, з дизайнерським ремонтом та затишне для малят. Для прогулянок на свіжому повітрі ми використовуємо свій обладнаний дитячий майданчик, який знаходиться на закритій території. Є також альтанки , що дозволяють нам навіть в погану погоду гратися на вулиці в різноманітні ігри.

4. Наявність в дитячому саду власної сучасної кухні.
У нас в «LimPoPo» суперсучасна кухня з сертифікованим обладнанням. Дієтичне, повністю адаптоване меню для дітей дошкільного віку. Наші кухарі готують так смачно, що дітки завжди не голодні. Ну і звичайно , індивідуальний підхід до кожної дитини – якщо є харчова нестерпність або алергія  будьте спокійні, приготуємо для вашого малюка окремо.

5. Діти під наглядом Медичного працівника.
В «LimPoPo»є свій медпункт з обладнаною базою первинної допомоги. Діток завжди контролює медичний працівник. В разі потреби надасть професійну першу допомогу.

І це ще не всі плюси нашого садочку. Запрошуємо вас і ваших діток на екскурсію)
м.Ірпінь, вул.Пушкінська 62-г;
м.Буча,вул.Бориса Гмирі 11-а;
тел:097-015-30-43

З повагою , ваш LimPoPo.