Дитячий табір LIMPOPO

LimPoPo Camp 2021  – «Наукові ТВ-Шоу ».
ТЕМАТИКА ЗМІН:
1) 31.05-11.06 – Як це працює?

Кожного дня ми користуємося купою предметів, які допомагають нам в побуті та роблять життя комфортним. У вас ніколи не виникало питання, як ці предмети виготовляються? У нас є план, як дізнатися відповідь на це запитання:
– Відвідаємо декілька підприємств.
– Створимо власний товар чи послугу. Пройдемо весь етап від ідеї до реалізації.

2) 14.06-25.06 – Руйнівники міфів.
Всі ми знаємо багато різних легенд та міфів, але не завжди можемо їх перевірити, тож саме ця зміна для любителів відкриттів і експериментів, адже ми будемо:
– Експериментувати.
– Досліджувати цікаві факти.
– Відвідувати музеї.
– Спростовувати або підтверджувати міфи.

3) 28.06-09.07 – У світі тварин.
Більшість людей не уявляє свого життя без домашніх улюбленців, але що ми про них знаємо? Як вони жили без людей? Чи можемо ми приручити диких тварин? Відповіді будемо знаходити:
– Відвідаємо ветеринарну клініку.
– Проведемо день домашніх тварин.
– Організуємо благодійний ярмарок, щоб зібрати кошти для притулку.

4) 12.07-23.07 – Всесвіт.
Як утворилася наша планета? Чи самі ми в космосі? Що приховує Марс?
Багато питань і мало відповідає, мабуть, така загадковість викликає інтерес у кожного. Спробуємо знайти декілька відповідей, адже маємо пару ідей:
– Спробуємо відправити послання в космос.
– Змайструємо ракету.

5) 26.07-06.08 – Одіссея Жака Кусто.
Мабуть не існує людей, які не мріють про тепле море чи океан, де можна безтурботно проводити час та відпочивати. Але ми так мало знаємо про таємниці, які приховуються під водою. Спробуємо доповнити свої знання за допомогою:
– Водних обливашок.
– Різноманітних експериментів.
– Тематичної екскурсіїї.

6) 09.08-20.08 – Чудеса інженерії.
Сьогодні вже нікого не здивуєш багатоповерхівкою, великим мостом чи незвичною будівлею. Але як втілити в життя свої задуми? Які потрібні знання для реалізації сміливих проєктів? В LimPoPo знають відповіді на ці питання, тому ми підготували:
– Зустріч з архітектором та інженером.
– Похід на будівництво.
– Побудуємо макет свого проєкту.

Чудові новини для любителів літнього відпочинку!
В останній день весни стартує “LimPoPo Camp 2021”. Тематика цьогорічного табору – Наукові ТВ-Шоу. Ми підготували 6 унікальних змін за мотивами самих відомих наукових серіалів з усього світу. Підсумком кожної зміни стане створення власного шоу, яке продемонструє набуті знання під час кемпу.

Структура зміни:
– Заходи – тематичні дискотеки, танцювальні батли, фестивалі та ярмарки, спортивні змагання і багато іншого. Постановки всіх заходів продумані таким чином, щоб всі діти без винятку брали активну участь від створення (задумка сценарію, репетиції) до фінального концерту (для всіх дітей знайдеться своя роль).
Ігри – на командоутворення, на згуртування колективу, на виявлення лідерських здібностей, бізнес-тренінги і ще багато всього цікавого. Невід’ємною частиною активних ігор є настільні ігри. Всю зміну працюватиме секція настільних ігор, в перервах між заходами і в тиху годину хлопці та дівчата без проблем зможуть себе зайняти.
– Екскурсії – на кожній зміні запланована одна виїзна екскурсія (яка тісно переплітається з тематикою зміни).
– Англійська мова – в кожну зміну входять шість занять англійської мови. Кожне заняття буде проходити в “дусі” зміни. На занятті діти будуть співати, обговорювати, а також підготують міні-спектакль, і все це англійською мовою.
– Творчі майстер-класи – щодня дітлахи матимуть можливість проявити свої творчі нахили в різноманітних майстер-класах. Діти працюватимуть із кольоровою сіллю, робитимуть чудові аплікації з різними матеріалами, пластиліном, тістом, пластиком, бісером, тканиною, нитками тощо, – тобто неабияк розвинуть свої творчі здібності. Всі вироби діти зможуть забрати додому, на пам’ять про чудово проведений час в таборі.

Чекаємо на дітей готових до пригод віком 6-12 років.
Вартість: 6000 грн/зміна з харчуванням.
Адреса: м.Ірпінь, вул.Пушкінська 62-г.
УВАГА! До 1-го травня вартість путівки становить: 5000 грн/зміна.
Вивчай та створюй з “LimPoPo Camp”

Розклад

 • 8:00–8:30 Ранкова DАNCE (зарядка).
 • 8:30-9:00 Командний час. Рада ректорату.
 • 9:00-9:30 Сніданок.
 • 9:40-12:30 Мастер-класи; тренінги; Speaking club – захопливі заняття з англійської мови; творчі та спортивні студії; заходи за тематикою дня. Усе це супроводжується другим сніданком о 10:40.
 • 12:30-13:00 Free time. Можна трохи перепочити, обмінятися враженнями, пограти в настольні ігри.
 • 13:00-13:30 Обід.
 • 13:30-15:00 RELAX PARTY. Час, коли можна полежати, поспати, зателефонувати кому-небудь, погратися, подивитися фільмець у кінотеатрі, але головне – у цілковитій тиші.
 • 15:00-15:45 Підготовка до вечірнього заходу. У цей час повна веремія! Репетиції танцювальних номерів, вокальних постановок, гримування, виготовлення костюмів та реквізиту, монтаж коротких роликів і т. ін.
 • 15:45-16:00 Полудень.
 • 16:00-17:30 Спорт, квести, ігри. Весела «паніка». Друге дихання.
 • 17:30-18:00 Розваги розвагами, а вечеря за розкладом.
 • 18:00-18:10 Фінішна пряма. Збір на ВЕЧІРНІЙ FEST.
 • 18:10-19:10 ВЕЧІРНІЙ FEST. Вечірній захід.
 • 19:10-19:30 Feedback за день. Діти аналізують, обговорюють денні події, роблять висновки, планують наступний день.