Feature Image

4 клас по 12-15
діток

Девіз нашого закладу: «Щасливе дитинство з користю для дітей». Слова з дитячої пісеньки «Вчитися треба весело, щоб добре вчитися» знайшли у нас свій лімпоповський сенс. Адже саме завдяки приємній, позитивній, теплій і доброзичливій атмосфері, шанобливому ставленню до дітей та їхніх батьків у приватній школі LimPoPo кожна дитина має можливість розкрити свої таланти і здібності, повірити в себе і добитися успіху.

Четвертий клас – фінальний щабель початкової школи. Це прощання з дитинством і зустріч з підлітковим життям. Цей етап є неймовірно важливим та відповідальним, адже саме підлітковий вік вважається найскладнішим у житті дітей. Тому наші педагоги разом з досвідченим психологом розробили особливу програму організації навчання четверокласників. Таким чином, створено сприятливі умови, в яких діти зможуть безболісно пройти складний шлях швидкого дорослішання.

 

Основна увага на уроках української мови приділяється роботі над текстом і виконанню комплексу завдань, спрямованих на розвиток комунікативних умінь та зв’язного мовлення школярів, систематизацію знань з фонетики, лексики, граматики тощо. У 4 класі коло читання розширюється й систематизується шляхом складання і узагальнення знань про раніше відомі жанри і авторів, а також залучення нових жанрів, творів та імен.

На математиці діти вивчатимуть частки та дроби. Виконуватимуть приклади на додавання і віднімання дробів. Також будуть вивчати змішані числа і виконувати операції над ними (додавання і віднімання).

На інших предметах четверокласники будуть формувати уявлення про план місцевості, масштаб, чисельність населення Землі, найбільші країни світу, океани і материки. Діти виконають багато цікавих проектів, серед яких «Подорож по просторах Всесвіту, про яку ти мрієш», «Чому ліси називають «легенями планети», «Цікавий світ материка, на який я хочу потрапити» та інші.

Школярі також ознайомляться з профілактикою порушень здоров’я, дорожньо-транспорт-ного, побутового та інших видів травматизму – для підвищення їхнього особистісного та творчого потенціалу і прагнення до самореалізації та життєвого успіху.

На заняттях з творчості і розвитку креативності для 4 класу передбачено виконання різних видів практичних робіт з використанням паперу та картону (конструювання паперових моделей з рухомими деталями, створення об’ємних фігур у техніці орігамі, знайомство з технікою пап’є-маше, створення й декорування моделей одягу та взуття). Також у дитячі руки потраплять нитки, стрічки, шнури, тканини (виготовлення виробів у техніці плетіння, прикрашення виробів вишивкою, виготовлення об’ємної аплікації з використанням ґудзиків, пошиття простої м’якої іграшки).

У процесі навчання всі учні сформують уявлення про цілісність нашого світу; вони дізнаються, як природне й соціальне оточення впливає на життєдіяльність людини, усвідомлять свою приналежність до природи і суспільства.

Якісна початкова освіта в LimPoPo – це чудова база, на яку дитина буде спиратися у подальшому навчанні і яка дозволить їй бути успішною та освіченою в наш непростий час.