Feature Image

3 клас по 12-15
діток

З найперших днів навчання в LimPoPo School особлива увага приділяється розвитку аналітичного і творчого мислення дітей, щоб вони росли самостійними і впевненими в собі особистостями та вміли на практиці застосовувати отримані знання, уміння та навички.

У наших класах панує сприятливий мікроклімат, який впливає на поетапний розвиток кожної дитини і максимально розкриває юні обдарування. Саме для цього, крім обов’язкових дисциплін (які затверджені Міністерством освіти і науки України), ми розробили власні програми всебічного розвитку кожного школяра.

Так, дітей чекає театральна студія, SpeakingClub, айкідо, школа бізнесу, школа журналістики, ейдетика і навіть ментальна арифметика.

Уже в третьому класі діти знайомляться з новим предметом «Я у світі». Ця дисципліна дуже багатогранна, вона розповість школярам, що людина – невід’ємна частина живої природи, познайомить зі знаменитими українцями минулого і сьогодення, діти будуть вивчати традиції українського народу і дізнаються ще багато цікавого і корисного.

Третьокласники також отримають нові знання з основних предметів. Так, наприклад, на уроках української мови вони розбиратимуть цілі тексти і вчитимуться самі писати цікаві твори, які потім декламуватимуть перед класом, опановуючи таким чином ораторське мистецтво.

На математиці діти закріплять нумерацію, віднімання і додавання багатозначних чисел, їх множення і ділення; також вивчатимуть міри часу (календар) і міри ваги (грам, тонна, центнер) розглянуть деякі перетворення на площині (симетрія, паралельний перенос).

Що ж до англійської мови, то в третьому класі діти вирушать у кругосвітню подорож різними країнами – вивчати їхню культуру та звичаї. Протягом року школярі вдосконалять граматичні, лексичні, письмові навички і зможуть висловити свою думку на задану тему.