Feature Image

2 клас по 12-15
діток

2 клас – наступний щабель всебічного розвитку школяра у школі LimРoРo.

У другому класі діти не тільки вивчать таблицю множення, а й почнуть опановувати нову іноземну мову – іспанську! Володіючи іспанською, у майбутньому дітлахи зможуть познайомитися з багатьма світами, оскільки цією мовою спілкуються жителі більше ніж 20 країн. А з нашим учителем засвоєння іспан-ської мови стане напрочуд приємним і пізнавальним.

На уроках грамоти діти вивчатимуть іменники, прикметники, дієслова і службові слова. І все це в ігровій формі!

Граючись, другокласники не тільки познайомляться з нумерацією тризначних чисел, їх додаванням і відніманням, а й фактично засвоять таблицю множення однозначних чисел.

У другому класі діти також вирушать у захопливу подорож Країною Інформатикою. Вони дізнаються, де використовується і з чого складається комп’ютер, що таке інформаційні процеси та алгоритми. Дізнаються, які етапи створення проходили обчислювальні пристрої, навчаться користуватися клавіатурою й мишкою, виконувати обчислення, малювати і робити багато інших цікавих речей.

У другому класі учні вже зможуть не тільки розповісти, а й написати англійською мовою оповідь про себе, свою сім’ю, роботу батьків, свій робочий день, а також про одяг, погоду і тварин. Разом із носієм мови школярі підготують цікаві проекти на задані теми.