Feature Image

1 клас по 12-15
діток

Перший рік навчання, напевно, найважливіший для дитини. Адже саме в першому класі наші діти стають дорослими, виходять на новий етап свого щасливого і довгого життя.

Саме тому в школі LimРoРo для кожного школяра створені комфортні умови. Разом із люблячим класним керівником, який стане близьким другом кожному вихованцеві, і сповненими ентузіазму вчителями-предметниками діти вирушать до чарівної, повної цікавих завдань, проектів, конкурсів Країни Знань.

Тут вони напишуть свої перші гачки, палички, похилі; вивчать перші літери або вдосконалять читання; набудуть соціокультурних навичок; навчаться розв’язувати свої перші завдання; ближче познайомляться з рідною Україною, її містами горами, річками. А також дізнаються дуже й дуже багато нового.

На особливу увагу заслуговує англійська мова, яка буде викладатися 8 разів на тиждень. В першій половині дня навчання буде йти за програмою Оксфордського підручника «FamilyandFriends», а після обіду на дітей чекають захопливі зустрічі з носіями мови – це й театралізована англійська, і SpeakingClub, і StoryTime.

Математика проходить за програмою «Росток», спрямованою на розвиток нестандартного логічного мислення й самостійний пошук відповідей на поставлені питання.

Всі ці завдання дуже пізнавальні і різноманітні, вони підвищують загальний рівень інтелектуального, творчого, духовного, психічного та фізичного розвитку учнів.

А в перервах діти зможуть активно відпочити, граючи в шахи, відвідуючи кінотеатр або граючись на майданчику.

Перебування в школі сповнене приємних вражень і розумних цікавинок. Освітній процес у школі LimPoPo побудований таким чином, що навчання носить характер пізнавальної, захопливої й розвиваючої гри, а зміна видів діяльності дозволяє учням уникнути перевтоми.