Пам'ятка для батьків

У нашому дитячому садку прийнято дотримуватися певних правил. Ця умова нескладна для виконання і допоможе нам із вами швидше знайти спільну мову і мінімізувати конфлікти. Сподіваємося на ваше розуміння й настрій на позитивний результат спільних зусиль!

 1. Режим роботи нашого дитячого садка – з 07:30 ранку до 19:30 вечора, 5 днів на тиждень, вихідні субота, неділя. У святкові дні, встановлені урядом, дитячий садок не працює. У передсвятковий день відповідно до Трудового кодексу робочий день скорочується до 18:00.
 2. Час після 19:30 оплачується додатково. Вартість становить за першу годину запізнення 150 грн, за кожну наступну годину – 200 грн.
 3. У нашому садку немає обмежень за часом прийому дитини (вільне відвідування), однак пам'ятайте, що заходи в дитячому садку починаються о 08:30 ранку (спортивна п'ятихвилинка, сніданок, з 09:00 заняття), і велика частина активних занять і розваг приходиться на першу половину дня. Подробиці режимних моментів ви можете дізнатися у свого вихователя та на інформаційних дошках.
 4. Якщо ви привели дитину після початку будь-якого режимного моменту, будь ласка, роздягніть її та почекайте разом із нею в роздягальні до найближчої перерви, щоб не відволікати вихователя від інших дітей.
 5. Не запізнюйтесь на сніданок. О 09:00 починаються заняття, і ідальня зачиняється. Якщо ви приводите дитину після 09:00, погодуйте її, будь ласка, вдома.
 6. О 09:00 проводиться розрахунок харчування на поточний день. Якщо ви плануєте прийти ближче до обіду, будь ласка, попередьте нас про це!
 7. Якщо ви плануєте бути відсутніми декілька днів – попередьте нас про це також.
 8. Перед поверненням у дитячий садок після тривалої відсутності попередьте нас про ваш прихід за день до цього.
 9. Перед поверненням у дитячий садок після тривалої відсутності попередьте нас про ваш прихід за день до цього.
 10. Педагоги готові говорити з вами про вашу дитину вранці до 09:00 і ввечері після 17:30. В інший час педагог працює з групою дітей, і відволікати його не можна.
 11. Ми приділяємо велику увагу питанню безпеки життя і здоров'я вашої дитини, з чого витікає ще кілька пунктів: - Приводять і забирають дитину ТІЛЬКИ батьки або довірена особа за наявності заяви від батьків і ксерокопії паспорта. Якщо у кого-небудь із родичів можуть бути встановлені обмеження для спілкування з дитиною, необхідно довести це до відома вихователів та адміністрації й написати заяву із зазначенням причини. - Діти до 18 років не мають права забирати дитину з садка. - В екстрених випадках можливі винятки ТІЛЬКИ після особистого узгодження ситуації з керівником дитячого садка і написанням відповідної заяви. - Переконливе прохання з метою безпеки ЗАВЖДИ ЗАЧИНЯТИ ЗА СОБОЮ вхідну хвіртку, навіть якщо слідом за вами йдуть інші батьки. Якщо ви побачили, що хвіртка відчинена, будь ласка, зачиніть її.
 12. Якщо ваша дитина страждає на встановлені алергічні реакції (продукти харчування, цвітіння рослин, пилок, шерсть, медикаменти, укуси комах і т. ін.), ОБОВ'ЯЗКОВО зазначте цей факт у бесіді з нашою медсестрою і вихователем вашої групи. В анкеті дитини також вкажіть цей факт із детальним описом.
 13. Якщо протягом дня у дитини з'являються перші ознаки захворювання (температура, блювота, висипання, діарея), батьки будуть негайно про це сповіщені і мають якнайшвидше забрати дитину з дитячого садка.
 14. У разі відсутності дитини в дитячому садку більше 3 днів (хвороба, поїздка, позапланові вихідні і т. д.) будь ласка, попередьте про це вихователя. Нам потрібно знати причину вашої відсутності. Після перенесеного захворювання, а також за відсутності більше 3 днів діти приймаються в дитячий садок тільки за наявності довідки дільничного лікаря-педіатра із зазначенням діагнозу, тривалості захворювання, рекомендацій щодо індивідуального режиму дитини.
 15. Адміністрація дитячого садка залишає за собою право приймати рішення про виведення дитини з садка за станом здоров'я. Стан здоров'я дитини визначає за зовнішніми ознаками медична сестра, і якщо її що-небудь бентежить, то вона пропонує батькам звернутися до лікаря. Ми раді 100% відвідуваності, але якщо «сопельки» і кашель вас як маму не лякають, то в іншої мами може бути інша думка, відмінна від вашої. Будьте уважні не тільки до своєї дитини, дбайте про «груповий імунітет».
 16. Вихователі не несуть відповідальності за прикраси (ланцюжки, хрестики, сережки і т. ін.), одягнені на дитину.
 17. Давати дитині з собою солодощі та іншу їжу не можна. Жуйки і чупа-чупси діти нехай вживають удома під вашим наглядом.
 18. У групі дітям не дозволяється бити і ображати одне одного, брати без дозволу особисті речі, псувати і ламати результати праці інших дітей. Дітям не дозволяється «давати здачі», так само як і нападати одне на одного. Ця вимога продиктована міркуваннями безпеки кожної дитини.
 19. Одяг дитини поділяється на вуличний та груповий. Вуличний – за сезоном, груповий – шорти, спідничка, кофтинка, шкарпетки, колготки, в залежності від температури повітря в групі. Одяг повинен відповідати віку, статі, зросту, пропорціям тіла дитини, бути завжди чистим і акуратним. Групове взуття повинно бути з фіксованою п'ятою, без каблука, щоб дитина легко могла зняти і надіти його самостійно. У зимовий час бажана піжама, в ній дитина відпочиває протягом денного сну. Переконливе прохання не фарбувати дітям нігті і не давати косметику, навіть дитячу.
 20. Вносити оплату за відвідування дитячого садка необхідно до 30 числа поточного місяця. При виникненні екстраординарної ситуації поставте адміністрацію до відома. Адекватно реагуйте на питання про не внесену своєчасно оплату.
 21. Просимо дотримуватися норм і правил етичної поведінки щодо співробітників дитячого садка, вихованців та їхніх батьків (законних представників), спірні та конфліктні ситуації вирішувати за відсутності дітей та інших батьків. Якщо ви маєте незадоволеність або певну незгоду з тим, як організоване життя дітей у групі, слід обговорити це з вихователями групи. Якщо ця розмова не допомогла вирішенню проблеми, будь ласка, зверніться до керівництва дитячого садка. Безумовно, ви можете звернутися напряму до керівника та висловити свою стурбованість.
 22. В особливих випадках (некерованість дитини, небезпека загрози життю і здоров'ю інших дітей) адміністрація дитячого садка залишає за собою право рекомендувати батькам дитини відвідування невролога або проходження ПМПК (психолого-медико-педагогічної консультації).

Вакансії

Вчитель початкових класів
м.Ірпінь, Пушкінська, 62-Г

Приватна школа LimPoPo в зв’язку з розширенням штату шукає вчителяпочаткових класів для плідної співпраці.

ВИМОГИ:

 • Вища педагогічна освіта, готові розглядати вакансію студента
 • Уміння спілкуватися з дітьми
 • Робота в команді
 • Пунктуальність, відповідальність
 • Креативність
 • Здатність зацікавити дітей

ОБОВ’ЯЗКИ:

 • Проводити уроки в 1−4 класах
 • Шукати індивідуальний підхід до потреб дітей
 • Проводити цікаві тематичні дні
 • Слідкувати за академічним рівнем дітей
 • Створювати гарну і цікаву атмосферу в школі
 • Спілкуватися з батьками

МИ ПРОПОНУЄМО:

 • офіційне працевлаштування
 • зручний графік роботи
 • гідна оплата праці
 • до 16 учнів в класі

Наша школа — це простір для експериментів і росту разом із дітками. Ми цінуємо талановитих та креативних педагогів, які готові вчитися новому. Будемо раді бачити Вас в нашому дружньому колективі!!!

Чекаємо на Ваше резюме: irpin_limpopo@bigmir.net

Викладач англійської мови
м. Ірпінь, Пушкінська, 62-Г.

Ліцензована приватна школа LimPoPo в м Ірпінь (15 хвилин від м. Академмістечко) запрошує на роботу вчителів англійської мови для молодших школярів.

Кого ми шукаємо? Людей, які вміють вчити і готові вчитися разом з дітьми; які бачать і цінують індивідуальність дитини. Педагоги, які будуть впроваджувати нові методики навчання та брати активну участь у вихованні дітей.

Перевагу віддамо педагогам з високим рівнем самоорганізації та досвідом роботи з дітьми!

Якщо Ви професіонал своєї справи, якщо у Вас є відповідна освіта, якщо Ви любите дітей і Вам подобається пробуджувати у хлопців інтерес до пізнання навколишнього світу, якщо Ви готові піклуватися про дітей і допомагати їм впевнено крокувати по шкільному житті. Тоді Ви потрібні нам, Ви той педагог якого ми шукаємо.

Що ми пропонуємо?

– офіційне працевлаштування;
– в класах до 16 дітей;
– курси підвищення кваліфікації, семінари, тренінги;
– регулярний обмін досвідом всередині колективу з колегами-професіоналами;
– молодий амбітний колектив.
Чекаємо Ваше резюме: irpin_limpopo@bigmir.net
 Резюме розглядається тільки при наявності фотографії.

наші партнери: