Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Психолог

Заняття з психологом

 

Child psychologist with a little girl, a child draws

Метою роботи психолога є надання необхідної психологічної підтримки дітям, у яких в житті відбулися будь-якого роду зміни, що вплинули на їх поведінку, характер і розвиток, будь то зміна школи, місця проживання, похід в перший клас, смерть близької людини, розлучення батьків, або ж просто перехідний вік.
Наш психолог підбере персональну програму для кожної дитини і допоможе встановити контакт з оточенням, пристосуватися в новому колективі, навчить долати труднощі і невдачі, допоможе дітям зрозуміти батьків, а батькам зрозуміти, де потрібно поговорити з дитиною, а де проявити якусь строгість.
Щоб розібратися, чи потребує ваша дитина в психологічної допомоги – просто поспостерігайте за нею. Якщо у дитини проявляється упертість і агресія, або ж навпаки, дитина впала в апатію, якщо вона перестала вас слухати – потрібно звернутися до психолога.