Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

3 клас

З найперших днів навчання в LimPoPo School особлива увага приділяється розвитку аналітичного і творчого мислення дітей, щоб вони росли самостійними і впевненими в собі особистостями і вміли на практиці застосовувати отримані вміння, знання та навички. В наших класах панує сприятливий мікроклімат, який сприяє поетапному розвитку кожної дитини і максимально розкриває юні обдарування.

 

dsc_1667Саме для цього крім обов’язкових дисциплін (які затверджені Міністерством освіти і науки), ми розробили власні програми всебічного розвитку кожного школяра. Так, дітей чекає театральна студія, SpeakingClub, айкідо, школа бізнесу, школа журналістики, ейдетика і навіть ментальна арифметика.

 

 
mir_v_rukah_detey_1600Уже в третьому класі діти знайомляться з новим предметом «Я у світі». Ця дисципліна дуже багатогранна, вона навчить школярів, що людина – невід’ємна частина живої природи, познайомить із знаменитими українцями минулого і сьогодення, діти будуть вивчати традиції українського народу і дізнаються ще багато цікавого і корисного.

 

 
150-emotionТретьокласники також придбають нові знання з основних предметів. Так, наприклад, з української мови будуть розбирати цілі тексти і вчитися самі писати цікаві твори, які потім будуть декламувати перед класом, розвиваючи таким чином ораторське мистецтво. З математики діти закріплять нумерацію, віднімання і додавання багатозначних чисел, їх множення і ділення; також вивчатимуть міри часу (календар) і міри (грам, тонна, центнер) розглянуть деякі перетворення на площині (симетрія, паралельний перенос).

 

 
kursy-angliyskogo-dlya-deteyЩо стосовно англійської мови, то в третьому класі діти відправляться в кругосвітню подорож різними країнами, вивчати їх культуру і звичаї. Протягом року школярі вдосконалять граматичні, лексичні, письмові навички і зможуть висловити свою думку на задану тему.

 

 

 

Освітній процес в школі LimPoPo побудований таким чином, що навчання носить характер пізнавальної, захоплюючою і розвиваючої гри, а зміна видів діяльності дозволяє учням уникнути перевтоми.

 

Детальну інформацію про програму навчання і предметів можна дізнатися у заступника директора. Попередній запис за тел. (097) 015-30-43.