Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

2 клас

2 клас – це наступний щабель всебічного розвитку школяра в школі Limpopo.

 

ispanskiy-dlya-deteyУ другому класі діти вивчать не тільки таблицю множення, а й почнуть вивчати нову іноземну мову…іспанську! Оволодівши іспанською мовою, діти зможуть познайомитися з багатьма світами, тому як на цій мові спілкуються більше ніж в 20 країнах. А з нашим вчителем це знайомство стане напрочуд приємним і пізнавальним.

 
podgotovka_k_shkole-3На уроках грамоти діти вивчатимуть іменники, прикметники, дієслова і службові слова. І все це в ігровій формі!
Граючи, діти вивчать і трицифрові числа. Другокласники не тільки познайомляться з нумерацією тризначних чисел, їх додаванням і відніманням, а й фактично засвоять таблицю множення однозначних чисел.

 
sm_fullУ другому класі діти також вирушать у захоплюючу подорож по країні Інформатика. Вони дізнаються, де використовується і з чого складається комп’ютер, що таке інформаційні процеси і інформація, алгоритми. Дізнаються які етапи створення проходили обчислювальні пристрої, навчаться користуватися клавіатурою і мишкою, виконувати обчислення, малювати і багато іншого.

 
limpopo_-samp_smena_meksika-5Уже в другому класі учні зможуть не тільки розповісти англійською мовою, а й написати про себе і свою сім’ю, роботу батьків, свій робочий день, а також про одяг, погоду і тварин. Разом з носієм мови школярі підготують цікаві проекти на задані теми.

 

 

Освітній процес в школі LimPoPo побудований таким чином, що навчання носить характер пізнавальної, захоплюючою і розвиваючої гри, а зміна видів діяльності дозволяє учням уникнути перевтоми.

 

Детальну інформацію про програму навчання і предметів можна дізнатися у заступника директора. Попередній запис за тел. (097) 015-30-43.