Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

1 клас

dsc_1491Перший рік навчання, напевно, самий значний і найбільш хвилюючий для дитини. Адже саме в 1 класі наші діти стають дорослими, виходять на новий етап свого щасливого і довгого життя.

 

 

 

 

Саме тому в школі Limpopo створені комфортабельні умови для кожного школяра. Разом з люблячим класним керівником (яка стане близьким другом кожному вихованцю) і повними ентузіазму вчителями-предметниками – діти відправляться в чарівну, повну цікавих завдань, проектів, конкурсів країну Знань. Тут вони напишуть свої перші гачки, палички, похилі; навчаться / вдосконалять читання; придбають соціокультурні навички; навчаться вирішувати свої перші завдання; ознайомляться з горами, річками України та дізнаються ще дуже і дуже багато.

 

 

limpopo_camp_smena_kitay-35Особливої уваги заслуговує англійська мова, яка буде проводитися 8 разів на тиждень. В першу половину дня навчання буде йти за програмою Оксфордського підручника «FamilyandFriends», а в другу половину дня дітей чекають захоплюючі гуртки з носієм мови, це і театралізована англійська, SpeakingClub і StoryTime.

 

 

dsc_1475Математика проходить за програмою Росток, яка спрямована на розвиток нестандартного логічного мислення і самостійний пошук відповідей на поставлені завдання. Всі ці завдання дуже пізнавальні і різноманітні, вони підвищують загальний рівень фізичного, психічного, інтелектуального, творчого, морального і духовного розвитку учнів.

 

 

 

А в перервах діти зможуть активно відпочити, граючи в шахи, відвідуючи кінотеатр або граючи на майданчику.

 

 

Перебування в школі буде повно приємних вражень і розумної цікавості.

 

Освітній процес в школі LimPoPo побудований таким чином, що навчання носить характер пізнавальної, захоплюючою і розвиваючої гри, а зміна видів діяльності дозволяє учням уникнути перевтоми.

 

Детальну інформацію про програму навчання і предметів можна дізнатися у заступника директора. Попередній запис за тел. (097) 015-30-43.