Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Початкова школа

14ПЕРША В ІРПЕНІ

ПРИВАТНА ПОЧАТКОВА ШКОЛА

З поглибленим вивченням англійської мови.

 

 

 

НАША ШКОЛА ЦЕ:

 

Шикарна будівля площею 700 кв.м.

Унікальний, неповторний дизайн, класи c панорамними вікнами, свій власний кінозал, простора територія для прогулянок на вулиці.

 

 
фото-портфолио-начальной-школы7ЄВРОПЕЙСЬКА КУЛЬТУРА НАВЧАННЯ:

Діти навчатимуться (займатимуться) як в звичайних класах за партами, так і в класах за круглим столом, обговорюючи нарівні з вчителем нову, запропоновану їм тему, задаючи питання, доповнюючи своїх колег (однокласників).

Діти не будуть прив’язані до одного класу, вони будуть ходити по кабінетах (як у старшій школі).

У дітей буде час для прогулянок на вулиці, для спілкування з однолітками, для настільних ігор та інших дитячих потіх, які абсолютно не завадять процесу навчання.

 

англияПРО ПРОГРАМУ:

В першу половину дня діти будуть займатися за державною програмою, вивчаючи всі стандартні предмети. У другу половину дня – буде відведено час для виконання домашніх завдань, причому під чуйним керівництвом педагога і все це в ігровій невимушеній формі. Також будуть проходити додаткові гуртки (логіка по Петтерсону, англійський театр, творчі напрямки, спортивні секції).

Англійська мова – 8 занять в тиждень. Кожен день (5 разів) в першу половину дня будуть проходити заняття основної програми по Оксфордським підручникам. 3 рази на тиждень в другу половину дня – додаткові заняття в невимушеній обстановці (англійський театр, читання, розмовна мова).

 

 

ГРАФІК РОБОТИ:

Школа повного дня – з 08.00 до 19.30 з  4-ри разовим харчуванням.

Входить у вартість – заняття по основній програмі, англійська мова всі види занять (крім індивідуальних), контроль і виконання домашніх завдань, додаткові гуртки 3-4 шт, харчування.

 

 

КЛАСИ:

Класи по 15 чоловік.

Нульовка (рік до школи) – 1 група;

1-й клас – 2 класу;

2,3-й клас – по одному.

 

ЦІНИ:

ЦІНА ШКОЛИ (1-4 класи): ЦІНА САДУ (2-х років):
Абонемент 8000 грн / міс Абонемент 6500 грн / міс

Міні-сад 4000 грн/міс

Харчування 85 грн / день Харчування 85 грн / день

Міні-сад 60 грн/день

 

ЗНИЖКА ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ – 500грн *

ДЛЯ НАШИХ ДІТЛАХІВ, ЯКІ ЗАХОЧУТЬ ПЕРЕЙТИ В НОВУ ФІЛІЮ,

ЗНИЖКА НА Абонемент – 10%

= 5850 грн / міс.

 * 5 % знижка діє для дітей, котрі відвідували наш садочок менше 1 року

10 % знижка діє для дітей, що відвідували наш садочок більше 2-х років

 

Щорічний внесок в школу = 3000 грн (купівля всіх необхідних підручників, зошитів для класної і домашньої роботи, купівля необхідних матеріалів для творчих робіт і т.д.).
 
 

НАШ КОЛЕКТИВ:

otkrytie_shkoly_limpopo-26 photo_ilnytska olga-kurochkina-administrator
 Ірина (директор) Галина (завуч, педагог англійської мови) Ольга (адміністратор) 
lifirenko-natalya-kl-ruk-1a-klassa kravchinskaya-oksana-kl-ruk-1b-klassa radchuk-anna-kl-ruk-2-klassa IMG_2667
Наталія (класний керівник 1-а класу) Оксана (класний керівник 1-б класу)  Ганна (класний керівник 2 класу)  Людмила (педагог англійської мови) 
domashenko-anastasiya-vospitatel DSC_0003 koposeva-elena-psikholog isaeva-olga-pedagog-angliyskogo-i-is
Анастасія (вихователь) Валентина (викладач фізкультури, айкідо) Олена (психолог)  Ольга (педагог англійської та іспанської мов)
   

 

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК:

(097) 015-30-43