Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

LimPoPo Camp 2018, м.Ірпінь

board-simpl_6000x3000_36dpi
Розшукуємо активних дітей, віком від 6 до 12 років, готових до пригод!!!

LimPoPo Camp – це територія дитячих розваг, нових відкриттів, корисних знань, цікавих знайомств та яскравого літа. Вже з 4-го червня ми розпочнемо подорож по різним епохам, адже цьогорічна тематика «Очевидне неймовірне, подорож у часі». Наші методисти підготували нову креативну та розвиваючу програму для справжніх всезнайків, хлопчиків і дівчаток 6-12 років. Підсумком “Великої подорожі по світу” стане персональний бізнес-проект для кожної команди учасників – створення travel-агентства своєї мрії! В сучасному світі мати підприємницький хист і розуміння побудови суспільства дуже важливо, саме наш табір розповість про виникнення суспільства, які процеси на це впливали та допоможе розкрити потенціал школярів.
Кожен учасник програми:
-Проведе багато часу на свіжому повітрі, зарядиться сонячною енергією і оптимізмом.
-Навчиться генерувати власні ідеї на захоплюючих заняттях, буде розвивати креативне мислення і кмітливість за допомогою різних ігор і завдань.
-Придбає багато нових друзів і зустрінеться зі старими друзями, весело і з користю проведе час у компанії однолітків.
-Стане розробником travel-агентства своєї мрії.
Як ми даємо знання? Через гру. Велику рольову гру. В ході цієї гри ми не тільки боремося на мечах і ганяємо війська по карті, але і розвиваємо міста, організуємо торгівлю і бізнес, піднімаємо економіку, стикаємося безпосередньо з дипломатією і наслідками вибору. Також кожного дня ми даємо невеличкий історичний матеріал. Наша мета – показати дитині картину часу, цікаво і зрозуміло, не так, як в нудному підручнику. Крім історії ми займаємося творчістю – на весняних / осінніх змінах знімаємо кіно. На літніх ставимо спектакль.
А оскільки влітку окрім навчання, ще потрібно добряче відпочити, LimPoPo підготувало багато веселощів:
– Різноманітні екскурсії.
– Походи до парків.
– Захопливі квести.
– Активні естафети.
– Малювання 3D ручкою.
– Цікаві майстер-класи (гра на музичних інструментах, lego конструювання).
– Перегляд тематичних мультфільмів в кінозалі.
– Підготовка виступів для батьківського дня.
УВАГА, можливо саме в LimPoPo Camp, зародиться нова епоха, яка стане самим яскравим спогадом з дитинства. Отже, відправляємось 4-го червня, наші координати: м.Ірпінь, вул.Пушкінська, 62-Г. Не втрачай можливості та приєднуйся до нас, адже LimPoPo – це злітна смуга на шляху до успіху!
Детальна інформація та запис: 098-158-46-94, 066-348-19-48