Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Новини

10Листопада
HALLOWEEN
27Жовтня
Зовсім небагато часу залишилось до відкриття двомовного дитячого садочку LimPoPo в місті Бучі, за адресою: вул.Бориса Гмирі, 11-А. Вже 2-го вересня о 10:00 ми урочисто відкриємо двері і запрошуємо Вас приєднатись до нашого свята!!!
Дитячі садочки LimPoPo відкривають свої двері новим вихованцям:)
Хвилююче та, водночас, приємне свято для кожного учня:) Сьогодні на дітлахів чекало справжнє свято із приємними сюрпризами та подарунками:)
В неділю, 14 травня, пройшла Ірпінська міська Олімпіада з англійської мови для учнів 2-4 класів. І ось які результати...
26Квітня
LIMPOPO CAMP
Запрошуємо молодших школярів (1-4 класи) у подорож сторінками улюблених книг!
Приємна підготовка до такого світлого свята - Христового Воскесіння!:)
14 травня Limpopo School - Офіційний Підготовчий Центр Cambridge English Language Assessment - провів міську Олімпіаду з англійської мови для учнів 2-4 класів!
В Limpopo School стало гарною традицією відвідувати цікаві місця - влаштовувати екскурсії:) Цього разу наші вихованці садочку відвідали Океанаріум!
«Як виховати генія? Ми вас навчимо!» Чому батьки одразу ж цікавляться подібними пропозиціями? Чому більшість педагогів підхоплюють методики, які пропонують ранній і прискорений розвиток дитини? Чому педагоги дошкільних закладів з гордістю заявляють, що їхні вихованці вже у молодшій групі вивчають іноземні мови, у середній — розв’язують математичні рівняння, а в старшій — вивчають основи комп’ютерної грамотності? І школа Limpopo School дасть цьому пояснення.
Ось і промайнули канікули. Непомітно, швидко але в Limpopo School весело і цікаво! :)