Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Творчість

Кожен урок, як творча лабораторія – ми поринаємо в дослідження матеріалу і застосовуємо його в творчості – тут все неможливе можливо і красиво.

Ми конструюємо як об’ємні композиції, так і прекрасні колажі на аркуші. Кожне заняття присвячене певній темі, яку вивчають допитливі малюки в процесі творчості. Ми розмовляємо і показуємо наочно-дидактичний матеріал на тему уроку, пізнаємо навколишній світ.
Ми намагаємося не просто урізноманітнити заняття з дітьми, але і зробити так, щоб кожне заняття сприяло розвитку почуття композиції, сприйняття кольору і природних матеріалів, фантазії, уяви, дрібної моторики, творчо розкріпачуя дітей. Розвиваючи свою фантазію, дитина розвиває одне з найбільш найважливіших умінь – уміння думати. Займаючись з різними за структурою і кольором матеріалами, у дітей розвивається тактильна чутливість, активізується мова і тренується мислення.

Дітям дуже подобається майструвати! Такі заняття допомагають їм заспокоїтися і сконцентрувати увагу. Майструвати можна в будь-який час року і за будь-якого приводу. Ми познайомимо дітей з різними матеріалами і процесами в житті.
Дітлахам дуже цікаво робити красиві прикраси до свят, вироби, які можна повісити на стіну, подарувати в подарунок мамі і татові.

Наші заняття включають в собі:

– Ліплення з тіста або пластиліну;

– Різного виду аплікації;

– Малювання не традиційними техніками;

– Об’ємні фігурки з непридатного матеріалу;

і багато іншого.

Всі наші роботи завжди дуже яскраві, цікаві та доступні для дитини. В кінці кожного заняття дитина забирає додому не тільки готову саморобку, а й нові знання про ті чи інші природні явища або матеріали. А ми, звичайно ж, завжди порадіємо досягненням наших маленьких творців!

Заняття проходять по середах о 16:00

Тривалість: 50-60 хвилин (залежить від складності роботи).

Вартість: 250 грн / місяць або 75 грн / урок (у вартість входять всі необхідні матеріали).