Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Школа журналістики

img_topВ нашій школі журналістики учні зможуть стати справжніми “акулами” в цьому напрямку!
Журналістська програма познайомить хлопців та дівчат не тільки з основами основ цієї професії, а й покаже як влаштован видавничий бізнес, і які професії ще задіяні в цьому процесі.

 

Під час навчання діти:
– Навчаться правильно вести бесіду і брати інтерв’ю;
– Зможуть створювати репортажі;
– Самостійно напишуть цікаві статті;
– Оволодіють культурою мовлення;
– Стануть відповідальними та комунікабельними.

 

Ваше чадо зануриться в фантастичний світ творчості і спостережень! А також, завдяки отриманим знанням, зможе самостійно випустити в тираж свою газету.

Набираємо хлопців та дівчат з 8 до 14 років.