Газета Лимпопо
 • Українська
 • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
 • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Конструювання

Наші улюблені маленькі дітки будівельники по своїй натурі. Їм з неймовірним бажанням хочеться перетворити всю дійсність. У цьому бажанні їм в значній мірі можуть допомогти різноманітні сюжетні конструктори будівельного характеру. Якщо на подібні конструктори подивитися з точки зору розвиваючого процесу, то можна виявити чудовий факт:

Конструктори – це саме той засіб, який сприятливо впливає не тільки на розвиток у дитини дрібної моторики рук, але як просторового мислення, так і необхідної уяви.

А ви ніколи не помічали те, що навіть дорослій людині часто важко змагатися з дитиною в фантазії, задумах та ідеях?

В процесі гри з конструктором дитина розвиває:

 • Мислення: вміння порівнювати, узагальнювати, аналізувати, класифікувати
 • Концентрацію уваги
 • Дрібну моторику
 • Просторову уяву, здатність бачити різні способи створення образів і споруд.
   

  Заняття проводяться 1 раз на тиждень. Тривалість заняття – 50 хв.

Ознайомитися з цінами.