Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Ейдетика

Ейдетика – це розвиток образного мислення і фотографічної пам’яті. Передбачає під собою візуальне сприйняття дітьми навколишнього світу.

У сучасній дитячій психології це новий напрямок, який, за допомогою захоплюючих ігор, розвиває образне мислення у дитини.

Ігри прості і дуже цікаві, проводяться за допомогою асоціацій, тому дитина засвоює все швидко і легко. При цьому, у них прекрасно розвивається фантазія і логіка. За допомогою ейдетики малюки з легкістю запам’ятовують великий обсяг інформації, а також вчаться правильно використовувати свою пам’ять.

Заняття проводяться 1 раз на тиждень. Тривалість заняття – 50 хвилин.

Ознайомитися з цінами.