Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

LimPoPo Camp Буча

 

boar_limpopo_islands_6000x3000_36dpi
Подорож – це найкращий спосіб, щоб провести свої канікули. Важко знайти людину, яка не любить мандрувати, саме тому ми вирішили присвятити наш табір цій тематиці. Впродовж всього літа ми запланували 6 турів по самим загадковим островам нашої планети. Запрошуємо дітей стати мандрівниками, відкривачами і творцями живих історій!

Кожен день – новий острів!
Кожен тиждень – нове відкриття!
Кожна нова зміна – нові пригоди!

LimPoPo Camp надає можливість відчути унікальність кожного острова, його культуру та побут. Хлопці та дівчата дізнаються багато цікавого і неймовірного, закріплять тематику зміни англійською мовою, проявлять свої творчі здібності, ініціативність та лідерські якості.

Структура змін:
Заходи – тематичні дискотеки, танцювальні батли, фестивалі та ярмарки, спортивні змагання і багато іншого. Постановки всіх заходів продумані таким чином, щоб всі діти без винятку брали активну участь від створення (задумка сценарію, репетиції) до фінального концерту (для всіх дітей знайдеться своя роль).

Ігри – на командоутворення, на згуртування колективу, на виявлення лідерських здібностей, бізнес-тренінги і ще багато всього цікавого. Невід’ємною частиною активних ігор є настільні ігри. Всю зміну працюватиме секція настільних ігор, в перервах між заходами і в тиху годину хлопці та дівчата без проблем зможуть себе зайняти.

Екскурсії – на кожній зміні запланована одна виїзна екскурсія (яка тісно переплітається з тематикою зміни).

Англійська мова – в кожну зміну входять шість занять англійської мови. Кожне заняття буде проходити в “дусі” зміни. На занятті діти будуть співати, обговорювати, а також підготують міні-спектакль, і все це англійською мовою.

Творчі майстер-класи – щодня дітлахи матимуть можливість проявити свої творчі нахили в різноманітних майстер-класах. Діти працюватимуть із кольоровою сіллю, робитимуть чудові аплікації з різними матеріалами, пластиліном, тістом, пластиком, бісером, тканиною, нитками тощо, – тобто неабияк розвинуть свої творчі здібності. Всі вироби діти зможуть забрати додому, на пам’ять про чудово проведений час в таборі.
Фішки табору LimPoPo:
1. Тематичні зміни – дають можливість повністю зануритися в пропоновану тематику, дізнатися багато нового про різні культури, розширити свій кругозір і ерудицію.

2. В нашому таборі є своя валюта «ЛіМПи» – за свої заслуги і перемоги команд в конкурсах діти отримують ЛіМПи. В кінці зміни на накопичену валюту діти зможуть купити різноманітні сувеніри та вироби на табірній ярмарці.
3. Ігри – ми не просто будемо грати з дітьми в «Квача» або «Піонерболл», кожна наша гра несе певну мету, навик, який ми пропонуємо дітям придбати в даній грі. Навички, які ми будемо розвивати в дітях:
– Співіснування – знайомство, спілкування, комунікація.
– Ігри на групування з елементами командоутворення;
– Презентація себе – робота над собою, презентація кращого, що є у мене;
– Здоровий дух – не витрачаємо час на планшети і телефони, приділяємо увагу здоров’ю.

Кожна дитина в нашому таборі буде відчувати, що результати його діяльності: високі, цінні, гідні!

У кінці зміни кожний участник отримає на пам’ять фото / відео звіт про прожите життя в таборі – наші вожаті зніматимуть, і фотографуватимуть протягом кожного дня найяскравіші та найцікавіші моменти, групові знімки, вечірні заходи, активності….

Адреса: м.Буча, вул.Бориса Гмирі, 11-А
Замовити путівку можна за тел: (097) 015-30-43