Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Франчайзинг

Франшиза дитячого садка

Франчайзинг в Україні – досить поширений вид бізнесу і, треба сказати, досить ефективний. Багато досвідчених підприємців починали свою діяльність саме завдяки вже розкрученої торгової марки.

 

Якщо Ви вирішили відкрити приватний дитячий сад (розвиваючий центр) і Вам цікава тема дитячого розвитку, якщо Ви такий напрямок розглядаєте, як бізнес, якщо Ви серйозно ставитеся до своєї справи, націлені на фінансову стабільність і позитивний результат, тоді Ви потрапили точно за адресою.

Високоефективність нашої поточної діяльності, а також задоволення клієнтів, тенденція стабільного розвитку компанії LimРoРo, що, в свою чергу, доказуэ досить високий рівень наших послуг – всі ці показники сприяють постійному вдосконаленню і подальшого розширенню нашої компанії. Завдяки таким зростаючим тенденціям, ми розробили пропозицію франчайзингу саме нашої торгової марки.

 

Ми працюємо в дуже популярній області – області освіті, де батьки вирішують долю своїх найбільших скарбів – їх власних дітей. Перевірений і впізнаваний бренд LimРoРo вселяє довіру і, тим самим, привертає найбільшу кількість клієнтів, ніж недавно відкритий маловідомий освітній центр. Тому відкриття приватного дитячого садка (розвиваючого центру), з нашою допомогою, більше не буде здаватися проблемою.

Франчайзинговый пакет Навчального комплексу Limpopo

Вид діяльності – освітня, дошкільна освіта.

 

Орієнтовні інвестиції, необхідні для проекту: від 300 тис. грн. (які не включають вартість самої франшизи).

 

Вартість франшизи: розраховується в окремому випадку, за запитом. Залежить від того, що саме Ви захочете відкрити – дитячий садок, дитячий центр, або весь комплекс.

 

Вступний внесок на рекламу – відсутній.

 

Роялті – відсутній.

 

Договір комерційної концесії укладається на 5 років.

 

Необхідна кількість співробітників на момент відкриття:

– Для дитячого центру – 4-6 чол.

– Для дитячого садка – від 7 чол.

 

Нормативний період окупності: від 9 міс. (Залежить від обсягу вкладених інвестицій).

 

Вимога до приміщення:

Для дитячого садка:

Варіант 1 – будинок колишнього дитячого садка.

Варіант 2 – приватний будинок з територією не менше 6-ти соток. Площа приміщення безпосередньо залежить від кількості дітей і розраховується за діючими Санітарними нормами регіону, країни.

Для дитячого центру: Приміщення площею від 200 м.кв.

 

Купуючи франшизу навчального комплексу LimPoPo, ви отримуєте в користування унікальну систему, яка включає в себе:

– Ліцензовану угоду на право використання готової торгової марки і весь пакет маркетингових і рекламних засобів: інтернет-сайт, бренд-бук, сторінки в соціальних мережах, брошури, флаєра;

– Комплексний опис методології, включаючи розпорядок дня, зразкове меню, всі програми навчання з поурочними конспектами, допомога в отриманні ліцензії на дошкільну освіту;

– Допомога та рекомендації щодо підбору і навчання набираємого персоналу (наші менеджери проводять співбесіди в Вашому місті), з подальшим навчанням персоналу (5-ти денний курс навчання з проведенням пробних занять і стажуванням персоналу);

– Навчання та консультації для власника бізнесу, налагодження поставок необхідного навчального матеріалу і устаткування, запуск дитячого центру “під ключ”.

 

Наша команда менеджерів супроводжує ваш проект з часу подачі Вами заявки на співпрацю.

 

Контакти:

Отримати додаткову інформацію ви можете за тел .: (097) 015-30-43.

Контактна особа – Скиба Ірина.

А ТАКОЖ, заповнивши анкету партнера і відправивши її на e-mail: info@limpopo-club.kiev.ua

 

ЗАВАНТАЖИТИ АНКЕТУ

Переваги

Компания LimPoPo начала свою работу в 2012 году. Изначально было арендовано помещение площадью 80 кв.м., это был маленький клуб раннего развития со стандартным набором услуг. Уже через год, мы переехали в здание площадью 460 кв.м., где первыми в своем городе организовали лицензированный частный детский сад. с четырьмя возрастными группами. В отдельном крыле здания расположился детский клуб. 

 

На сегодняшний день наш центр (развивающие занятия) охватывает самый большой среди детских центров объем аудитории в городе, загруженность клуба – 85 %. Мы единственные в городе из детских центров, которые работают с малышами от 10 месяцев и имеем много таких групп. Также, мы единственные в городе, кто предлагает занятия английского языка для малышей от 1 года. Еще одним нашим важным преимуществом перед конкурентами является наличие более 5000 пособий и раздаточного материала для проведения занятий, что делает уроки очень привлекательными для родителей и интересными для детей, а педагогу облегчает работу в подготовке к уроку. 

 

Наш детский сад имеет 100 % загрузку и очередь на следующий учебный год. Большим преимуществом  сада являются маленькие группы, ответственно подобранный и четко обученный персонал, правильно построенный режим дня, правильно распланированная загрузка педагогов и воспитателей. 

Історія розвитку

Компанія LimPoPo розпочала свою роботу в 2012 році. Спочатку було орендовано приміщення площею 80 кв.м., це був маленький клуб раннього розвитку зі стандартним набором послуг. Вже через рік, ми переїхали в будинок площею 460 кв.м., де першими у своєму місті організували ліцензований приватний дитячий сад з чотирма віковими групами. В окремому крилі будівлі розташувався дитячий клуб.

 

На сьогоднішній день наш центр (розвиваючі заняття) охоплює найбільший серед дитячих центрів обсяг аудиторії в місті, завантаженість клубу – 85%. Ми єдині в місті з дитячих центрів, які працюють з малюками від 10 місяців і маємо багато таких груп. Також, ми єдині в місті, хто пропонує заняття англійської мови для малюків від 1 року. Ще одною нашою важливою перевагою перед конкурентами є наявність більш 5000 посібників і роздаткового матеріалу для проведення занять, що робить уроки дуже привабливими для батьків і цікавими для дітей, а педагогу полегшує роботу в підготовці до уроку.

 

Наш дитячий садок має 100% завантаження і чергу на наступний навчальний рік. Великою перевагою саду є маленькі групи, відповідально підібраний і чітко навчений персонал, правильно побудований режим дня, правильно розпланована завантаженність педагогів і вихователів.

Освітня програма

Протягом чотирьох років наша команда формувалася, росла, розвивалася. Ми збирали накопичений досвід, нові знання, запасалися унікальним дидактичним матеріалом (більше 5000 посібників, з них більшу частину становлять унікальні матеріали, які є тільки у нас в центрі), наші педагоги під чуйним керівництвом досвідченого методиста писали і вдосконалювали наші програми – і тепер це наша гордість.

 

Програма розрахована на п’ятирічний цикл навчання. Щороку програма переглядається, вносяться необхідні поправки, при необхідності додаються нові методики. Програма написана для кожного віку окремо, де кожен рік плавно перетікає в наступний. Значна роль відведена структурі повторення вже пройденого матеріалу на основі подачі нових тем. Програма на основі інтелектуального і емоційного рівня стимулює дітей до отримання нових знань і закріплення пройденого матеріалу. Також, нашими педагогами розроблені додаткові програми по інших напрямках.

 

Підтвердженням ефективності наших навчальних програм і втілених нами ідей є задоволення батьків (в тому числі батьків наших випускників).

 

Також ми продовжуємо інвестувати в персонал. Ми розробили стандарти для ефективного спілкування та обслуговування клієнтів, якими ми будемо раді поділитися з Вами. На базі компанії регулярно проводяться навчання для співробітників і запрошуються спікери для проведення семінарів. Наш девіз всередині компанії – рівень задоволеності співробітників призводить до задоволеності клієнтів. Тому у нас опрацьована чітка модель оплати праці, яка зацікавлює педагога працювати ще краще і ще якісніше.

 

Ми не зупиняємося на досягнутому, ми продовжуємо розширювати межі вікового охоплення дитячої аудиторії. В цьому році ми перші в місті відкриваємо приватну початкову школу. Тепер з упевненістю можна сказати, що ми виростили справжній навчальний комплекс і працюємо з дітьми від 10 міс. до 10 років.