Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Ясельна група 2-3 роки

bolee-dvuh-tysyach-kaluzhskih-malyshey-zhdut-mesto-v-yaslyah-38519Малюкам 2-3х років емоційно важко відриватися від мам на тривалий час, тому, саме для них, вихователі приватного саду Limpopo, разом з професійним психологом і методистом, розробили власну програму адаптації дітей раннього віку в нашому закладі. Виходячи з поточної програми, Ваш карапуз зможе легко і швидко звикнути до нового, зовсім не знайомому йому місцю, а Ви, тим часом, можете абсолютно спокійно йти за покупками, або на роботу або по інших не менше важливих справах, не хвилюючись про безпеку, здоров’я і психічний стан Вашої крихітки.

 

angliyskiy_dlya_detey_v_irpene-3Центральною ланкою нашої навчальної програми є комплексні розвиваючі заняття, творчі заняття і англійська мова. Повністю продумана і грамотно складена структура кожного заняття, в яких чергуються різноманітні види діяльності, сприяє тому, що дітям дуже цікаво і вони навіть не встигають втомитися за час проведення уроку.

 

 

angliyskiy_dlya_detey_v_irpene-2Англійська мова.

Саме раннє вивчення іноземної мови – є невід’ємною частиною розвитку дитини. Це, в майбутньому, допоможе уникнути мовного бар’єру.
На наших заняттях з англійської, ваш малюк буде занурений в іншомовне середовище і почне стрімко поглинати іноземну мову як свою рідну. Адже, як ви знаєте, всі діти народжуються білінгвами і прекрасно орієнтуються в двох і більше мовах.
Наша програма являє собою гру, в якій у дитини на слуху постійно чується іноземна мова, в зв’язку з цим і формується правильне вимова, яка ще й призводить до розвитку артикуляційного апарату.
Досвідчені педагоги вміло перетворюють будь-яке заняття в цікаву і пізнавальну гру, тому навчання йде в задоволення і гарантує хороший і швидкий результат.
Малюки в цьому віці знайомляться з багатьма цікавими темати, такими як: «Домашні тварини», «Дикі тварини. Тварини лісу», «Овочі. Фрукти», «Кольори», «Емоції», «Цифри», «Частини тіла», «Погода», «Транспорт», «Музичні інструменти», «Комахи», «Іграшки»і інші.
В цілому, за навчальний рік діти ясельної групи вивчають близько 50-70 слів активної лексики (тієї, що активно використовується) і близько 100 слів пасивної лексики (ту, що розуміють, але ще не використовують).
Заняття з англійської в такому ранньому віці всебічно розвивають дитину. У нього розвивається увага, спостережливість, кмітливість, поліпшується пам’ять. До того ж, заняття в нашому клубі проходять у вільній атмосфері у формі гри. Тому ваш малюк не тільки опанує основи англійської мови, а й полюбить цей предмет.

 

angliyskiy_dlya_detey_v_irpene-1Діткам у нас дуже комфортно, вони пізнають навколишній світ, наслідуючи і граючи. Вони співають, малюють, багато рухаються, грають, а заняття з англійської мови супроводжують всі перераховані вище види діяльності. Також, велика увага виділяється на розвиток у дітей сенсорних здібностей, крупної і дрібної моторики. Ми надаємо дітям можливість самим все вивчити і попробувати на дотик. Використовуємо пальчикові фарби та іграшки з натуральних матеріалів.

 

 

slayd7