Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Старша група 5-6 років

Часом, саме в 5-6 річному віці, дітям приходить любов до навчання. Вони вже знають всі правила в дитячому саду, прекрасно ладнають з однолітками, досить самостійні, і, що важливо, готові допомагати діткам молодших за себе.

 

dsc_1352У старшій групі діти вже прекрасно вивчили багато лексичні теми, але все-таки, найголовнішим завданням в саду LimPoPo, є розмовна мова. Для цього ми хочемо, щоб діти:
– скрізь і в усьому задіяли свій словниковий запас;
– відповідали на питання не парою слів, а повноцінними пропозиціями;
– вміли ставити питання і використовувати в них різноманітні граматичні моделі;
– активно брали участь в різноманітних імпровізаціях і постановках дитячого театру.

 

 

dsc_1341На заняттях англійської мови обов’язково проводяться рухливі ігри і різні ритмічні вправи. Крім того, хлопці та дівчата отримують безліч задачок на розвиток уваги, логіки, пам’яті, а також повторенню нової лексики.

Саме в старшій групі, тобто у віці 5 – 6 років, у дітей остаточно сформовуються рухові і мовні навички, і інтенсивно розвивається логічне мислення. Тому, в цьому віці, діти шукають постійного спілкування з дорослими і намагаються висловлювати свої думки більш обгрунтовано і осмислено, намагаються спілкуватися на одному рівні з дорослими. Цю потребу якраз і прагнуть задовольнити педагоги саду LimPoPo. У нас на заняттях створені такі умови, при яких спілкування між педагогом і дітьми, а також між самими учнями проходить максимально англійською мовою. Ми проводимо командні ігри, розігруємо різні ситуації (наприклад, як запитати у перехожого дорогу, звернутися до продавця, попросити про допомогу і багато іншого) і історії, в яких кожній дитині відведена своя роль. Крім того, діти вже починають читати англійською і вчаться використовувати прості конструкції з граматики.
У цьому віці діти вже знають 300-350 виразів і слів англійською, що допомагає їм вільно спілкуватися на будь-які теми, що оточують наших улюблених малюків.
Пам’ятайте: якщо діти вивчають іноземну мову ще в віці дитячого садка – то в майбутньому вони мають величезну перевагу: не докладаючи особливих зусиль, вони вже придбали знання, у них буде сформовано позитивне ставлення до навчання іноземним мовам і вони готові до подальшого вивчення, маючи об’ємну , систематизовану базу знань.

 

 

 

 
podgotovka_k_shkole-5Велика увага п’яти- і шестирічкам приділяється підготовці до школи, де вони розвивають мову, знайомляться і повторюють навколишній світ, вчать математику.

 

 

 

 

 

 
13895122_390003581170110_8254199615397744570_nКрім цього, в нашому розкладі є ще і спортивні заняття, творчі заняття, музика, конструювання, ейдетика, я в світі, етика і естетика.

 

 

 

 

 

 

 

Всі ці заняття допомагають всебічно розвинути малюків і серйозно готують їх до вступу в школу.

 

 

slayd9