Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Середня група 4-5 років

dsc_1357Дітки пізнають навколишній світ виключно через власний досвід, їм практично не доступні різні абстрактні поняття. Тому, для того, щоб дитина добре засвоїла новий лексічний матеріал, його потрібно подати захоплюючими образами. У нашому садочку це зазвичай подається діткам у вигляді казки, в якій діти самі і беруть участь, стають її героями. Наші винахідливі педагоги намагаються задіяти всі групи дитячої пам’яті, основну увагу приділяючи моторної, так би мовити, спираючись на фізичні дії. Для чого використовують рухливі ігри, драматизацию, прикладну творчість.

 

dsc_1780Діти, в основному, добре сприймають матеріал, який представлений в ритмічної формі. Так, до кожної теми, які в нашому саду проходять потижнево, розучуються нові віршики та пісеньки, адже до цього віку фонематичний слух вже добре сформований, і діти з легкістю запам’ятовують і відтворюють будь-які пісні, вірші і навіть ритмічні ігри. Все це робить всі заняття в Limpopo веселими, активними і дивовижно пізнавальними.

 

podgotovka_k_shkole-1На особливу увагу заслуговує унікальна програма з підготовки дітей до школи, яка стартує з чотирирічного віку. Адже саме для наших дітей ми розробили власну програму навчання. Вона не тільки задовольняє вимоги державних стандартів дошкільної освіти, а й орієнтована на спеціалізовані школи з високим рівнем вимог до знань дошкільнят. Даний курс вчить дітей не тільки азам: рахувати, читати і писати, а й розвиває логічну мову, мислення, пам’ять, увагу.

 

angliyskiy_dlya_detey-9Досвідчені викладачі в LimPoPo використовують результативну, а головне цікаву методику навчання англійської мови, яка грунтується на принципах комунікативного навчанні, в якому дитина, вивчаючи іноземну мову, оволодіває промовою, як засобом для спілкування. Викладачі створюють у дитини тільки позитивний психологічний настрой на іноземну мову. Способом створення такого настрою є гра. Заняття проходять у вигляді цікавого казкового дійства, веселої гри, інсценівок, кумедних конкурсів (віршів, діалогів, невеликих постановок). На заняттях діти співають, танцюють і розповідають вірші англійською мовою, – що сприяє не тільки легкому і швидкому запам’ятовуванню нових виразів і слів, а й великим бажанням дітей приходити на заняття ще і ще.
Малюки в цьому віці ще ширше знайомляться з заданими темами, самі складають невеликі пропозиції, діалоги, описують предмети, погоду, настрій тощо. Так, за кожною з тем діти вчать від 10 слів і виразів. Таким чином, протягом року діти розширюють свій словниковий запас з таких тем як: «Домашні тварини», «Дикі тварини. Тварини лісу», «Овочі. Фрукти», «Кольори», «Геометричні фігури», «Місяць, дні тижня, пори року, мій день», «Емоції», «Цифри», «Сім’я», «Протилежності», «Моє місто», «Прийменники», «Професії», «Квіти», «Частини тіла», «Погода», «Транспорт», «Музичні інструменти», «Комахи», «Іграшки» і інші. Таким чином, запас слів у кінці року налічує 200-250 слів.
Проте, заняття в середній групі несуть не менш цікавий характер, ніж у молодших дітей. У цьому віці додаються ще й настільні ігри (в які діти теж грають англійською), розучування і декламації чималих за розміром віршів, постановка сценок, діалогів.

 

eydetika_dlya_detey-9Після обіду діти зазвичай займаються спортом, а також проходять заняття в різних гуртках, як наприклад, ейдетика і конструювання. Соціально-емоційного інтелекту також приділяється велика увага. Крім усього перерахованого, дітям надається вільний час, де вони самостійно грають.

 

 

5768b6e3a6626Діти з чотирирічного віку, якщо це необхідно, можуть почати займатися з логопедом. Заняття можуть проходити як індивідуально, так і в маленьких групах.

 

slayd9