Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Дитячий садок

Двомовний дитячий садок в місті Буча

Дитячий англомовний еко-садочок “LimPoPo” відкрив свої двері, запускаючи унікальну програму. В чому особливість нашого садочку? Ми не лише зануримо вашу дитину в еко-казку, але й поступово навчимо її спілкуватись англійською мовою в побуті. Що це таке? Окрім щоденних занять англійської мови, ми будемо всі режимні моменти озвучувати англійською мовою.

НАШІ ЗАНЯТТЯ:
-Англійська мова
-Ранній розвиток
-Загальний розвиток
-Підготовка до школи
-Монтессорі
-Конструювання
-Графомоторика
-Казкотерапія
-Етика/Естетика
-Музика/Хореографія
-Baby-Fitness
-Творчість/Мастер-Шеф
-Еко-світ
-Еко-казки


НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК – ЦЕ:

DSC_1364Затишна, домашня атмосфера (яка дозволяє дитині безболісно адаптуватися до такого ще зовсім не знайомого саду і бути тут «як вдома»). Наш сад забезпечений якісними дитячими іграшками, хорошими навчальними посібниками та матеріалами, оснащений зручними і екологічними меблями і всім, що необхідно для цікавого проведення часу і гармонійного розвитку дітей. Записуйте дитину до нас, якщо шукаєте поєднання зручного режиму роботи садка і кваліфікованих, уважних педагогів. Відправляючи свою дитину в Limpopo, батьки можуть бути впевнені в тому, що їх дорогоцінне чадо знаходиться в комфортних умовах, отримує повноцінне, здорове харчування, має все необхідне для ігор, відпочинку і розвиваючих його здатності занять.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

DSC_1600Золоте правило дитячого садка Limpopo: «У кожній віковій групі до 15 діток». Це дозволяє вихователям приділити увагу кожній дитині і при цьому вибудовувати ефективну роботу в групах. Крім того, під час вступу до нас ви заповнюєте анкету, в якій вказуєте особливості характеру дитини, його переваги, улюблені і нелюбимі ігри, їжу та інші особливості. Це допомагає швидше знайти підхід навіть до самої непосидючої дитині, оскільки стимули для навчання у кожного свої.

ПРОГРАМА:

Limpopo_camp_smena_kitay (26)В саду реалізуються сучасні, прогресивні програми підготовки дітей до школи. Це і англійська мова (кожен день), і математика з буквою, і музичні заняття, і світ навколо нас, логіка, конструювання, ейдетика, творчість. Кращі педагоги здійснюють навчальний процес з використанням передових вітчизняних і зарубіжних методик. Звичайно, позитивним чинником, що сприяє проведенню хорошої підготовки дітей, також є хороша матеріально-технічна база: спортивний інвентар, розвиваючі іграшки, музичний зал і т.д.

ЗАНЯТТЯ:

limpopo_ сamp_smena_meksika (3)Слід зауважити, що заняття в Limpopo проводяться з підгрупою (6 осіб) – це оптимальна кількість дітей, при якої педагог протягом заняття може приділити увагу кожній дитині і відповідно проконтролювати процес отримання і розуміння нових знань. А навчально-методична база нашого саду складається з 5000 посібників, які використовуються на уроках і роблять їх більш різноманітними і цікавими для дітей.

В НАШОМУ САДУ ДИТИНА НАВЧАЄТЬСЯ:

– спілкуватися з однолітками і дорослими,

– знаходити компроміси,

– відстоювати свої інтереси,

– брати до уваги думку інших.

 

РЕЖИМ ДНЯ:

режим дня лимпопо

 

 

ЦІНИ:

Філія 1.

Ірпінь, Пушкінська, 62-Г

Дитячий сад повного дня 6800 + 85 грн./день харчування
Міні-сад 4200 + 65 грн./день харчування
Філія 2.

Буча, Бориса Гмирі, 11-А
(Двомовний садочок)

Дитячий сад повного дня 8700 + 85 грн./день харчування
Міні-сад 5500 + 65 грн./день харчування

НАШ КОЛЕКТИВ:

Колектив дитячого садка Limpopo працює в сфері дитячої дошкільної освіти і розвитку вже більше 3 років. Вихователі тільки з вищою педагогічною освітою і з досвідом роботи не менше 2-х років. Ще одна перевага садка – це досвідчений, кваліфікований персонал. Адміністрація установи дуже уважно ставиться до підбору кадрів, тому всі співробітники (вихователі, нянечки, кухарі) тут мають профільну освіту, досвід роботи і хорошу репутацію. Адже тільки залучаючи до роботи професіоналів, можна опинитися конкурентоспроможним і добитися успіху на цьому ринку послуг.

 

otkrytie_shkoly_limpopo (26) olga-kurochkina-administrator
Ірина (директор) Людмила (завідуюча садочка в Бучі) Ольга (адміністратор) Любов (завідуюча садочка на Полтавській)
1443087300_atamanskaya-oksana 0ff3BRybPH0  tereshhenko-marina-vospitatel
Оксана (вихователь) Світлана (помічник вихователя) Ганна (педагог раннього розвитку) Марина (вихователь)
kolodko-tatyana-pedagog-angliyskogo  olga-khrushh  1463152464_alla Катерина вихователь
Тетяна (педагог англійської мови) Ольга (педагог раннього розвитку) Алла (медсестра)   Катерина (вихователь)