Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Осінній табір – HALLOWEEN

orange_halloween_moon_with_bats_png_clipart

Осінні канікули в стилі HALLOWEEN

 

 

Як пройшла зміна дивіться ТУТ.

 

Запрошуємо дітей 1-4 класів до нас в табір.

 

Дитячий табір LimPoPo Сamp запрошує всіх на супер захоплюючу і «жахливу», в хорошому сенсі цього слова, програму канікул “Halloween”.

 

 

Понеділок –
ЗНАЙОМСТВО З ІСТОРІЄЮ ХЕЛОУІНУ
Ігри на знайомство, на командоутворення, мотузковий курс. Правила LimPoPo, техніка безпеки. Майстер-клас по виробництву кажанів. Робимо пам’ятні selfie 🙂 Обід. Денний відпочинок. Знайомство з дуже цікавою історією Хеллоуїна. Вечірній клубочок. Дискотека. Танцюють всі!
Вівторок –
МИСЛИВЦІ ЗА ПРИВИДАМИ
Весела зарядка. Сніданок. Майстер-клас по виробництву привидів. Спортивна година – граємося у дворі. Обід. Денний відпочинок. Велика гра у дворі. Пробуємо себе в ролі мисливців за привидами, готуємо костюми, реквізит. Вечірній клубочок. Дискотека.
Середа –
ІСТОРІЯ ОДНОГО ГАРБУЗА
Зарядка «Заряджайся, крихітко!». Сніданок. Майстер клас по виробництву і декоруванню гарбузів. Настільні ігри. Пустощі у дворі. Обід. Готуємося до вечірнього заходу, репетиція. Вечеря. Програма «Гарбуз дня». Вечірній клубочок. Дискотека.
Четвер –
ЗЛІТ НА МІТЛАХ
Зарядка. Сніданок. Веселі ігри у дворі. Цікаві експерименти. Майстер-клас по виробництву павуків, павутини. Обід. Денний відпочинок. Ігри у дворі. Готуємося до вечірнього заходу, виготовлення мітел, декорування їх. Репетиція балу Нalloween. Вечеря. Конкурси з мітлами. Вечірній клубочок.
П’ятниця –
КОСТЮМОВАНИЙ БАЛ
Зарядка. Сніданок. Асамблея. Створення чудес своїми руками: майстер-клас з виробництва елементів костюмів до карнавалу. Театральна студія: підготовка до шоу програми Нalloween. Ігри у дворі Trick-or-treat. Обід. Денний відпочинок. Монтаж відео-ролика по зміні в таборі. Вечеря. Костюмований бал Нalloween. Закриття зміни Halloween, граф Дракула витирає сльози хусткою. До нових зустрічей!

0_ea2da_d331402b_orig