Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Дитячий міський табір

Наш табір це:

 

 

Знахідка для активних і допитливих дітей!

 

 

     dsc_1407    dsc_1317     dsc_1357

 

Розташований в тихій, екологічно чистій місцевості – в Ірпені – всього лише в 20 км від Києва, в просторому приміщенні з величезними вікнами в підлогу. Територія табору закрита і цілодобово охороняється.

 

limpopo_camp_smena_egipet-89Кожна зміна в таборі Limpopo camp має своє тематичне спрямування. Всі теми змін продумані до дрібниць, тому кожна дитина зможе відчути унікальність обраної теми. Дітлахи зможуть дізнатися багато нового і цікавого, закріпити тему зміни англійською мовою, проявити ініціативність, творчі здібності та лідерські якості.

 

limpopo_-samp_smena_meksika-39На кожній зміні дітей чекають захоплюючі заняття, екскурсії, ігри на командоутворення, танцювальні батли, творчі майстер-класи, спортивні змагання, квести, тематичні дискотеки, бізнес-тренінги, пізнавальний кінозал, настільні ігри, фестивалі, ярмарки, прогулянки на свіжому повітрі і багато іншого. Всі заходи продумані так, щоб всі діти без винятку активно в них брали участь від самого створення (написання сценарію, репетиції) і аж до фінального концерту, в якому для кожної дитини знайдеться своя роль.

 

 

Фішки табору LimPoPo:

 

limpopo_camp_smena_egipet-1221. Тематичні зміни – пропонують дітям повністю зануритися в обрану тематику, дізнатися багато незвіданого, розширити свою ерудицію і кругозір.

 

2. Власна валюта «ЛіМПи» – дає можливість дітям заробити ЛіМПи в конкурсах. Виграну валюту вони зможуть витратити на табірному ярмарку, який проходить в кінці кожної зміни.

 

3. Ігри – розвивають в дітях певні навички, такі як: співіснування, здоровий дух, презентація себе. Кожна дитина буде відчувати себе впевненою і знатиме, що результати її діяльності гідні і цінні!

 

4. В кінці зміни діти отримають від нас подарунки у вигляді фото/відео звітів про проведений час в таборі.

 

 

      limpopo_camp_smena_kitay-5       limpopo_camp_smena_amerika-114

 

 

Напрямок:

 

Основні напрямки нашого табору – це розваги, творчість, спорт, інтелектуальний розвиток та англійська мова.

 

    limpopo_camp_smena_amerika-86   limpopo_camp_smena_egipet-125   limpopo_camp_smena_kitay-61

Як працює:

 

Табір працює на всіх канікулах. Тому ми чекаємо хлопців та дівчат на літні, зимові, весняні та осінні канікули, з пн по пт, 8:00 – 19:30.

 

 

Харчування:

 

Смачне, домашнє 4-разове харчування.

 

      limpopo_camp_smena_egipet-3        limpopo_camp_smena_kitay-51

Тривалість зміни:

 

Тривалість зміни залежить від пори року і тривалості канікул.

 

 

Вік дітей:

 

Приймаємо в табір хлопців та дівчат від 6 і до 10 років.

 

    limpopo_camp_smena_kitay-18   limpopo_camp_smena_egipet-18   limpopo_camp_smena_amerika-127

Контакти:

 

Київська область, м. Ірпінь, вул. Пушкінська, 62-Г, тел. (097) 015-30-43.