Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Буча

bucha2

Дитячий англомовний еко-садочок “LimPoPo” відкрив свої двері в м.Буча за адресою: вул.Бориса Гмирі, 11-А
_DSC0213    1

В чому особливість нашого садочку? Ми не лише зануримо вашу дитину в еко-казку, але й поступово навчимо її спілкуватись англійською мовою в побуті. Що це таке? Окрім щоденних занять англійської мови, ми будемо всі режимні моменти озвучувати англійською мовою: «Kids, let’s go to have breakfast» (дітки, пішли снідати), «Open the door» (відкрийте двері), «First we’ll wash our hands» (спочатку помиємо руки), «It’s water» та інше.

По п’ятницям буде проводитись «Magic English Theatre» (середня та старша групи) – підготовка маленьких театральних сценок англійською мовою, які згодом будуть продемонстровані батькам. Театр англійською – це один із сучасних методів ефективного та швидкого вивчення мови! Нові проекти «Еко-світ» та «Придумай Еко-Казку» -направлені на розвиток еко-свідомості у діток.
1 3

Ми навчимо вашу малечу:
– Правильно сортувати сміття
– Економити електроенергію, воду, тепло
– Що їсти корисно, а що шкідливо? Де мешкають вітаміни та мінерали?
– Правилам дорожнього руху та інше.
Реалізація міні-проектів в ігровій формі:
– Зробити і розвісити годівниці з вторинної сировини
– Посадити дерево, кущ та квіти та доглядати за ними
– Різноманітні екскурсії
– ЕКО-КАЗКИ
2 6 7 

 

Еко-казка — це унікальний метод виховання. Ученими доведено, що через емоційну взаємодію з образами діти засвоюють певні знання й уявлення, виробляють конкретні судження, формулюють особистісні умовисновки.
С. Русова, В.Сухомлинський («Мої друзі-дерева», «Співучі комахи») високо оцінювали роль казок у вихованні та розвитку особистості дитини. Сучасні автори Л. Бірюк, А. Богуш, Л. Таллер, Л. Фесенко, вивчали можливості використання казок у процесі розвитку мовлення дітей. Є. Сизова, Т. Шуйська використовували казки в логопедичній роботі з дітьми.
Психологи О. Запорожець, К. Крутій, Н. Маковецька, висвітлювали можливості використання казки з метою впливу на психічну сферу особистості дошкільника.

Придумай «Еко-Казку» – це авторські казки, які будуть придумані та нафантазовані самими дітьми, ретельно записані в ЕКО-ЗБІРКИ нашими педагогами. Діти будуть не лише придумувати, а й малювати свої власні казки

Окрім нових проектів, будуть проводитись заняття:
bbpencil


18

Наші гуртки
– Ранній розвиток (для дітей від 1,5 до 4 років) – 650грн, 2раз/тиж
– Підготовка до школи (для дітей від 4 до 6 років) – 650грн, 2раз/тиж
– Англійська мова (для дітей від 4 до 6 років) – 600грн, 2раз/тиж
Чекаємо всіх бажаючих за адресою: м.Буча, вул.Бориса Гмирі, 11-А.
УВАГА!!!
Для ознайомлення з нашим садочком та методиками викладання, діє безкоштовний тиждень пробних занять. Запис та консультація за телефоном: ‎097-015-30-43

Педагоги
Наші педагоги регулярно відвідують семінари-практикуми та педагогічні конференції, вивчають та використовують самі дієві та новітні методи навчання, розробляють і шиють авторські наочні матеріали!

 

Безпечність
Наш заклад оснащений пожежною сигналізацією, тривожною кнопкою та відео наглядом. Вхід на територію садочка здійснюється за іменними магнітними картками. Забрати дитину, окрім батьків, можуть лише довірені особи батьків після попередження адміністрації дитсадку та надання посвідчення особи.