Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Статті

Казочка про трьох мам: розумну, ледачу і хорошу
Сьогодні практично кожна дитина вивчає англійську мову з самого раннього дитинства.
Тому, приватна школа Limpopo School вирішила підняти це питання :). З чого почати і як правильно підійти до цього питання?
Материнство - це програма, закладена в людині в момент його народження. Програма необхідна для народження і виховання нащадків. Це програма тваринного світу, але тварини, на відміну від людей, вчасно відпускають своїх малюків, навіть проганяють їх в самостійне життя, аби ті виросли гідними свого виду. У людей же, до інстинктів додаються додаткові програми, пов'язані з законами суспільства, релігією і т.д
Стаття розповідає про види шкіл, їхні переваги та недоліки, - все для того, щоб батькам майбутніх першокласників було легше визначитись з тією, однією, найкращою для Вашого чада.
Поради про те, як правильно підготувати організм дитини до дитячого садка.