Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Англійська мова з носієм

Limpopo_camp_smena_kitay (26)

Для багатьох, при виборі курсів з англійської, головним фактором виступають саме курси з носієм мови. Воно й не дивно, адже таке спілкування – найкраще середовище для практики розмовної мови.
У Limpopo створена спеціальна програма з навчання дітей англійської з носієм. У нас організовані умови, які залучають дітей до навчання і вільного спілкування в режимі нон-стоп з носієм мови. Діти познайомляться з виразами і словами, які найчастіше використовуються в повсякденному спілкуванні; Попрактикують свою англійську; навчаться, без допомоги викладача, створювати проекти англійською, як самі, так і в колективі; і, звичайно ж, підвищать свої комунікативні навички.