Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Англійська мова до 6 років

Для уроків створені завдання по введенню і закріпленню лексики і простих граматичних структур на основі ігрових ситуацій. Велика кількість рухливих ігор з використанням рифмовок сприяє підтримці інтересу дітей до занять і зняттю напруги.

Програма представляє собою гру, в процесі якої дитина постійно чує іноземну мову і формує правильну вимову, яка в ранньому віці призводить до розвитку артикуляційного апарату.

На заняттях діти спілкуються з учителем і між собою англійською, що сприяє прекрасному сприйняттю іноземного діалекту.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість занять – 45 хв.

Ознайомитися з цінами.