Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Англійська мова до 4 років

Нашою метою навчання англійської мови дітей є розвиток дітьми умінь в аудіюванні і говорінні, достатніми для того, щоб адекватно реагувати на почуте, або вступити в мовний контакт зі співрозмовником, підтримати розмову, отримати і передати елементарну інформацію, пов’язану зі змістом дитячого спілкування, закінчити спілкування та ін., а не просто вимовити якісь слова чи фрази англійською.

Завдання навчання:

• цілеспрямовано навчати спілкуванню англійською мовою в рамках тих сфер спілкування, які пов’язані зі світом раннього дитинства;

• знайомити дітей з елементами англомовної соціокультури;

• формувати позитивне ставлення до навколишнього світу.

Програма представляє собою гру, в процесі якої дитина постійно чує іноземну мову і формує правильну вимову, яке в ранньому віці призводить до розвитку артикуляції аппарата. На заняттях дітки співають веселі пісеньки, слухають казки і розповідають вірші. Уроки ведуться на тій мові, яка вивчається.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість занять – 30 хв.

Ознайомитися з цінами.