Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Підготовка до школи

Заняття в цьому віці розділені на дві частини – перша частина уроку присвячена вивченню букв, складів, читанню слів і речень. На заняттях використовуються завдання на розвиток мовлення і уяви. Готуємо руку до письма – спеціальними вправами і завданнями зміцнюємо м’язи руки, тренуємо пальці. Для закріплення пройденого матеріалу, кожна тема супроводжується домашнім завданням.

Друга частина уроку: математика – дітки вивчають цифри, склад числа, геометричні фігури, вирішують логічні завдання і ребуси. У всіх завданнях використовується різний дидактичний матеріал, вивчення тем супроводжується презентацією на великому екрані.

Урок проходить у веселій дружній обстановці, всі завдання вирішуються в ігровій формі, тому дітки без утруднення засвоюють новий матеріал і з задоволенням відвідують наші заняття.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість заняття – 50 хв.

Ознайомитися з цінами.