Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Загальний розвиток

«Щоб вирости здоровими, дітям … потрібно вміти грати»

(Ф. Роджерс)

Мета занять з дітьми цього віку – розвиток основних психічних функцій: уваги, уяви, пам’яті, логічного і просторового мислення, вміння аналізувати і узагальнювати. Ми намагаємося створити якусь інтелектуальну базу, яка стане міцним фундаментом для подальшого успішного навчання.

На заняттях діти знайомляться з елементарною математикою, з буквами, складами, грають в логічні ігри, вчать віршики та пісеньки, займаються фізкультурою і пальчикової гімнастикою, в кінці уроку, кожен малюк обов’язково зробить своїми руками тематичну саморобку і забере її додому.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість заняття – 50 хв.

Ознайомитися з цінами.