Газета Лимпопо
  • Українська
  • Русский
(066) 348-19-48 (097) 015-30-43
 
Ліцензія АВ 548994 "Діяльність з надання послуг у сфері дошкільної освіти" 15.10.2013р.      Ліцензія № 366 Освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти 30.08.2016р. ЄДРПОУ 40603191
  • http://otmechalka.com Отмечалка: система автоматизации спот-клубов, фитнес-центов, танцевальных студи и др. организаций. Автоматизация фитнес клуба, автоматизация танцевальной студии, автоматизация йога студии, автоматизация спорт центра, автоматизация школы танцев, автоматизация школы раннего развития, система учета посетителей в студии, система учета посетителей на курсах, система учета посетителей в школе раннего развития, система учета посетителей в детском центре, crm спорт клуба, crm для студии танцев, crm для фитнес центра, crm для школы развития, автоматизация учета студентов.

Ранній розвиток

Ігри дітей – зовсім не ігри, і правильніше дивитися на них як на найзначніше і глибокодумне заняття цього віку.

М. Монтень

На уроках для самих маленьких, ми намагаємося найкращим чином задовольнити допитливість малюків, дати їм в руки інструменти для дослідження навколишнього світу.

Для цього педагогами створено спеціальну ігрове середовище, в якій діти не можуть “перевантажитися”, так як самі контролюють навантаження з урахуванням власних ритмів розвитку: вони роблять тільки те, що їм цікаво, що приносить їм радість і задоволення.

Заняття дуже насичені завданнями на різну тематику. Кожне нове завдання супроводжується віршиком – потішки і різним роздатковим матеріалом. Використовується багато музики, як класичної, так і дитячої. На кожному уроці відведено час для фізкультури і творчості.

Таким чином за 55 хв, Ваша дитина отримає 3-4 завдання на дрібну моторику, елементарну математику, життя (природа, людина, тварини), ритміку; позаймається спортом разом з мамою; в завершенні відпочине за творчим столом і кожен раз з заняття буде приносити вироби, виконані різними видами творчості.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість занять 50 хв.

Ознайомитися з цінами.