Дитячий садок

САДОК З 07:30 до 19:30 З 5-разовим ХАРЧУВАННЯМ

Feature Image

НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК – ЦЕ

Затишна домашня атмосфера, що дозволяє дитині безболісно адаптуватися до незнайомого середовища і почуватися тут як удома. Наш садок забезпечений якісними дитячими іграшками, хорошими навчальними посібниками та матеріалами, оснащений зручними та екологічними меблями і всім необхідним для цікавого проведення часу й гармонійного розвитку дітей.

Записуйте дитину до нас, якщо шукаєте поєднання зручного режиму роботи садка і кваліфікованих та уважних педагогів. Відправляючи свою дитину в LimРoРо, батьки можуть бути впевнені, що їхнє дитя знаходиться в комфортних умовах, отримує повноцінне здорове харчування, має все необхідне для ігор, відпочинку і занять, що розвивають його здібності.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Золоте правило дитячого садка LimРoРo – у кожній віковій групі до 15 діток. Це дозволяє вихователям приділити увагу кожній дитині і при цьому вибудувати ефективну роботу в групах.

Крім того, під час вступу до нас ви заповнюєте анкету, в якій зазначаєте особливості характеру дитини, її переваги, улюблені ігри, їжу та інше. Це допомагає швидше знайти підхід навіть до найнепосидючішої дитини, оскільки стимули для навчання у кожного свої.

програма

У садку реалізуються сучасні прогресивні програми підготовки дітей до школи. Це і англійська мова щодня, і математика з письмом, і музичні заняття, і «світ навколо нас». А також логіка, конструювання, ейдетика, творчість.

Найкращі педагоги здійснюють навчальний процес із використанням передових вітчизняних і зарубіжних методик. Звичайно, позитивним чинником, що сприяє хорошій підготовці дітей, є й міцна матеріально-технічна база: спортивний інвентар, розвиваючі іграшки, музичний зал і т. ін.

В НАШОМУ САДКУ ДИТИНА НАВЧАЄТЬСЯ

 • спілкуватися з однолітками і дорослими
 • знаходити компроміси
 • відстоювати свої інтереси
 • брати до уваги думку інших

наш колектив
та БЕЗПЕКА

Колектив дитячого садка LimРoРo працює в сфері дитячої дошкільної освіти і розвитку вже більше 6 років. Наші вихователі – тільки з вищою педагогічною освітою і досвідом роботи не менше двох років.

Ще одна перевага садка – досвідчений кваліфікований персонал. Адміністрація установи дуже уважно ставиться до підбирання кадрів, тому всі співробітники (вихователі, нянечки, кухарі) тут мають профільну освіту, досвід роботи і хорошу репутацію. Адже тільки залучаючи до роботи професіоналів, можна стати конкурентоспроможним і добитися успіху на цьому ринку послуг.

Слід зауважити, що заняття в LimРoРo проводяться з підгрупою (6 осіб). Це оптимальна кількість дітей, за якої педагог протягом заняття може приділити увагу кожній дитині і відповідно проконтролювати процес отримання й засвоєння нових знань.

А навчально-методична база нашого садка складається з 5000 посібників, які використовуються на уроках, роблячи їх різноманітнішими й цікавішими для дітей.

Наш заклад оснащений пожежною сигналізацією, тривожною кнопкою та відеонаглядом. Вхід на територію садочка здійснюється за іменними магнітними картками. Забрати дитину, окрім батьків, можуть лише довірені особи батьків після попередження адміністрації дитсадка та пред’явлення посвідчення особи.

Розпорядок
та ЗАНЯТТЯ
В САДОЧКУ

Розпорядок:

 • 07:30-08:30

  Збір дітей. Ранкова гімнастика

 • 08:30-09:00

  Смачний сніданок

 • 09:00-10:30

  Заняття за розкладом

 • 10:30-10:45

  Ланч (фруктова тарілка)

 • 11:00-12:30

  Прогулянка. Рухова активність

 • 12:30-13:00

  Смачний обід

 • 13:00-15:00

  Солодкий сон

 • 15:00-15:15

  Гімнастика пробудження

 • 15:30-16:00

  Підвечірок

 • 16:00-17:00

  Заняття за розкладом

 • 17:00-17:30

  Індивідуальна робота вихователя з дітьми

 • 17:30-18:00

  Смачна вечеря

 • 18:00-19:30

  Прогулянка, робота з батьками

Режим дня може змінюватись залежно від віку дітей, погодних умов і пори року.

Заняття:

 1. Англійська мова - 5 разів на тиждень
 2. Story time - 1 раз на тиждень
 3. Ранній розвиток - 2 рази на тиждень
 4. Музика - 2 рази на тиждень
 5. Спорт - 2 рази на тиждень
 6. Творчість - 3 рази на тиждень
 7. Математика - 2 рази на тиждень
 8. Буква - 2 рази на тиждень
 9. Графомоторика - 1 раз на тиждень
 10. Конструювання - 1 раз на тиждень
 11. Казкотерапія - 1 раз на тиждень
 12. Майстершеф або досліди - 1 раз на тиждень
 13. Я у світі - 1 раз на тиждень
 14. Етика/естетика - 1 раз на тиждень
 15. Sand-терапія - 1 раз на тиждень
 16. Фізкультура - 2 раз на тиждень

англомовний
еко-садочок

В чому особливість нашого садочка в м.Буча? Ми не лише запросимо вашу дитину в Еко-казку, але й поступово навчимо її спілкуватись англійською мовою в побуті. Що це таке? Окрім щоденних занять з англійської мови, всі режимні моменти ми будемо озвучувати англійською мовою: “Kids, let’s go to have breakfast” (дітки, пішли снідати), “Open the door” (відкрийте двері), “First we’ll wash our hands” (спочатку помиємо руки), “It’s water” та інше.

По п’ятницях буде проводитись Magic English Theatre (середня та старша групи) – підготовка англійською мовою маленьких театральних сценок, які згодом будуть продемонстровані батькам.

Театр англійською – це один із сучасних методів ефективного та швидкого вивчення мови! Нові проекти «Еко-світ» та «Придумай Еко-казку» спрямовані на розвиток еко-свідомості у діток.

Ми навчимо вашу малечу:
 1. Правильно сортувати сміття
 2. Економити електроенергію, воду, тепло
 3. Що їсти корисно, а що шкідливо?
 4. Де мешкають вітаміни та мінерали?
 5. Правилам дорожнього руху та інше.
Реалізація міні-проектів в ігровій формі:
 1. Зробити і розвісити годівниці
 2. Посадити дерево, кущ та квіти та доглядати за ними
 3. Різноманітні екскурсії
 4. ЕКО-КАЗКИ

Еко-казка — це унікальний метод виховання. Ученими доведено, що через емоційну взаємодію з образами діти засвоюють певні знання й уявлення, виробляють конкретні судження, формулюють особистісні умовисновки.

Українські педагоги Софія Русова та Василь Сухомлинський високо оцінювали роль казок у вихованні та розвитку особистості дитини. Сучасні автори Л. Бірюк, А. Богуш, Л. Таллер, Л. Фесенко вивчали можливості використання казок у процесі розвитку мовлення дітей. Логопеди Є. Сизова, Т. Шуйська використовували казки в роботі з дітьми.

Психологи О. Запорожець, К. Крутій, Н. Маковецька висвітлювали можливості використання казки з метою впливу на психічну сферу особистості дошкільника.

«Придумай Еко-казку» – це авторські казки, які будуть вигадані та нафантазовані самими дітьми, а потім ретельно записані в ЕКО-ЗБІРКИ нашими педагогами. Діти будуть не лише придумувати, а й малювати свої власні казки.